Blizzard odhalil další datadisk pro WoW s podtitulem Battle for Azeroth
autor: Ondřej Štěpánek , publikováno 7.11.2017

Vývojářské studio Blizzard ještě svůj primární MMORPG titul World of Warcraft zdaleka neodepsalo a chystá pro něj další datadisk s podtitulem Battle of Azeroth.

Nový datadisk navazuje na ten poslední Legion a zaobírá se novou válkou mezi Aliancí a Hordou, která má být vyústěním dřívějších svárů obou frakcí. S pohledu hry samozřejmě přibude celá řada novinek. Objeví se dvě nové oblasti a  to Zandalarská říše trollů a také království Kul Tiras, domovina hrdinky Jainy Proudmooore. Novinkou budou také nové spřátelené rasy a speciální rasové schopnosti. Hráči budou moci získat přízeň Void elfů, Dark Iron trpaslíků a dalších, které se mohou přidávat k vaší frakci. 

 Blizzard odhalil další datadisk pro WoW s podtitulem Battle for Azeroth

Prohledávat také můžete nové lokace na ostrovech Velkého moře. Dočkáme se také nových bojišť pro 20 hráčů včetně PvE módu inspirovaného klasickými bitvami RTS her Warcraft, vylepšování zbroje pomocí Titanic Might a nechybí samozřejmě ani nové úkoly, které vás mohou dovést až na level 120. Samozřejmostí je řada nových raidů a dungeonů. Abyste se připojili do bitev dvou frakcí, můžete využít okamžitý boost nového či stávajícího hrdiny na level 110. Novinek je samozřejmě ještě víc a dozvědět se o nich můžete zde

Zdroj: 1, 2Tagy: Blizzard  World of Warcraft  Battle for Azeroth  hra  MMORPG  datadisk  
 
Komentáře k článku
RSS
Pouze registrovaní uživatelé mohou přidat komentář!

Redakce si vyhrazuje právo odstranit neslušné a nevhodné příspěvky. Případné vyhrady na diskuze(zavináč)pctuning.cz

16 čtenářů navrhlo autorovi prémii: 4.8Kč Prémie tohoto článku jsou již uzavřené, děkujeme za váš zájem.
Tento web používá k poskytování služeb soubory cookie.