Samsung příští rok uvede první skládací smartphone
autor: Mirek Kočí , publikováno 18.10.2017

Příští rok se dočkáme představení prvního smartphonu, který půjde složit do kapsy. Vyrobí ho jihokorejská společnost Samsung, píše o tom server Expert Review.

O ohebných displejích se mluví delší dobu. Jenže na trhu zatím smartphony s takovou obrazovkou nejsou, přestože technologie výroby je už zvládnutá. Zlom má přijít v nadcházejícím roce, kdy má výrobu telefonů s novou konstrukcí zahájit Samsung.

Premiéra skládacího telefonu Galaxy X by se měla uskutečnit na veletrhu CES, který se v lednu bude konat v americkém Las Vegas, kde jihokorejský elektronický gigant pravidelně odhaluje zajímavé novinky pro nadcházející sezónu.

Samsung si s myšlenkou smartphonu s velkým, snadno přeložitelným displejem pohrává již řadu let. Patent na telefon se skládacím displejem pak získal v roce 2013, kdy firma představila model Galaxy Round.

Samsung příští rok uvede první skládací smartphone

ZdrojTagy: Expert Review  Samsung  
 
Komentáře k článku
RSS
Pouze registrovaní uživatelé mohou přidat komentář!
20.10.2017 08:06:01   91.109.39.xxx 00
Co skladatelný displej.. rolovatelný displej bude pecka. Nějak dva roky zpátky běžel na veletrhu v Japonsku funkční prototyp. Tuby o velikosti šumáku, chytneš část, vyroluješ si obrazovku a valíš. To bude pecka

Redakce si vyhrazuje právo odstranit neslušné a nevhodné příspěvky. Případné vyhrady na diskuze(zavináč)pctuning.cz

6 čtenářů navrhlo autorovi prémii: 3Kč Prémie tohoto článku jsou již uzavřené, děkujeme za váš zájem.
Tento web používá k poskytování služeb soubory cookie.