Podívejte se na launch trailer k Middle-Earth: Shadow of War
autor: Mirek Kočí , publikováno 10.10.2017

Dnes vychází pokračování hry Middle-Earth: Shadow of Mordor z roku 2014, která obdržela více jak padesát ocenění. Middle-Earth: Shadow of War navazuje na originální příběh o Talionovi a Celebrimborovi, kteří se musí probít nepřátelskou linií, aby vytvořili armádu, s jejíž pomocí se postaví Sauronovi.

„Ponořte se do epického dobrodružství na cestě k obsazení epických pevností a k vytvoření nového Prstenu a postavte se Temnému Lordovi a jeho Nazgúlovi. Zažijte bohatší a osobitější svět plný nových druhů nepřátel, silnějších osobností a hlubších příběhů. Vracejte se pro odplatu nebo vytvářejte spojenectví. Vydejte se za nepřátelské linie a využijte své strategické schopnosti, lstivost nebo tvrdou sílu a dobuďte Sauronovy pevnosti a následně je obraťte proti němu,“ stojí v tiskové zprávě vývojářů.

Pokud vlastníte grafické karty GeForce, optimalizované ovladače pro Middle-Earth: Shadow of War najdete zde. Majitelé konkurenčních modelů AMD Radeon ať pro nejnovější software zamíří sem.

Shadow of War koupíte na PC, PlayStation 4 a Xbox One. Níže se podívejte na launch trailer, který vás možná donutí k nákupu hry.Tagy: Middle-Earth: Shadow of War  trailer  
 
Komentáře k článku
RSS
Pouze registrovaní uživatelé mohou přidat komentář!

Redakce si vyhrazuje právo odstranit neslušné a nevhodné příspěvky. Případné vyhrady na diskuze(zavináč)pctuning.cz

10 čtenářů navrhlo autorovi prémii: 3.4Kč Prémie tohoto článku jsou již uzavřené, děkujeme za váš zájem.
Tento web používá k poskytování služeb soubory cookie.