Cooler Master představuje počítačovou skříň MasterCase H500P
autor: Mirek Kočí , publikováno 10.10.2017

Do prodeje míří nový produkt výrobce Cooler Master. Jedná se o novou počítačovou skříň s označením MasterCase H500P, průhlednou bočnicí a podporou vodního chlazení.

Podle CM byl futuristický vzhled MasterCase H500P se speciálně upravenými mřížovými lištami na přechodech inspirován bývalou sérií počítačových skříní „AirFlow“. Do skříně lze umístit až 360mm ventilátory a uživatelům je tak k dispozici dostatečný prostor pro větší radiátor vodního chlazení. Celkový dojem doplňují dva 200mm podsvícené ventilátory, které lze umístit na přední nebo vrchní stranu.

Dále MasterCase H500P nabídne přizpůsobitelný box na napájecí zdroj, kryt výřezu CPU a odnímatelný krycí panel pro vedení kabelů. Bočnice ze světle šedého tónovaného tvrzeného skla a přední a vrchní plastový panel mají zaručit jasný pohled na komponenty.

Cooler Master představuje počítačovou skříň MasterCase H500P

Dva PCI sloty na zadní straně skříně umožňují vertikální montáž grafické karty bez nutnosti použití dodatečného držáku. Nutností je však použití speciálního kabelu, který je prodáván samostatně.

Cooler Master MasterCase H500P bude v prodeji od konce října za doporučenou koncovou cenu 4200 Kč s DPH.Tagy: MasterCase H500P  Cooler Master  
 
Komentáře k článku
RSS
Pouze registrovaní uživatelé mohou přidat komentář!
11.10.2017 09:42:18   195.98.131.xxx 50

Redakce si vyhrazuje právo odstranit neslušné a nevhodné příspěvky. Případné vyhrady na diskuze(zavináč)pctuning.cz

5 čtenářů navrhlo autorovi prémii: 2.5Kč Prémie tohoto článku jsou již uzavřené, děkujeme za váš zájem.
Tento web používá k poskytování služeb soubory cookie.