Monitor BenQ EW277HDR přináší technologii HDR
autor: Mirek Kočí , publikováno 4.10.2017

Společnost BenQ uvádí do prodeje monitor EW277HDR. Novinka v sobě kombinuje pokročilý VA panel s vysokým jasem a technologie pro ochranu zraku.

Monitor nabízí Full HD rozlišení 1 920 × 1 080 pixelů a využívá technologii 8bitového VA panelu s kontrastem 3000:1 a širokým barevným rozsahem odpovídajícím 100 % standardu Rec. 709 HDTV a 93 % barevného prostoru DCI-P3. Integrovány byly také pokročilé technologie eye-care pro maximální ochranu zraku.

Režim HDR podporující formát HDR10 je dostupný prostřednictvím tlačítka na rámu displeje. Jeho aktivací získá monitor o 33 % vyšší svítivost s maximální hodnotou až 400 nitů. EW277HDR disponuje také dalšími funkcemi a technologiemi jako jsou Super Resolution, simulující obrázek s vysokým rozlišením zvýšením hustoty pixelů, a Smart Focus, umožňující zvýraznit vybraný obsah na displeji. Brightness Intelligence Plus technologie automaticky upravuje nastavení displeje v závislosti na okolním osvětlení a nechybí ani tradiční funkce na ochranu zraku Flicker-free a Low Blue Light.

BenQ EW277HDR je dostupný za doporučenou koncovou cenu 6399 Kč s DPH.

Monitor BenQ EW277HDR přináší technologii HDRTagy: BenQ  EW277HD  
 
Komentáře k článku
RSS
Pouze registrovaní uživatelé mohou přidat komentář!

Redakce si vyhrazuje právo odstranit neslušné a nevhodné příspěvky. Případné vyhrady na diskuze(zavináč)pctuning.cz

3 čtenáři navrhli autorovi prémii: 1.5Kč Prémie tohoto článku jsou již uzavřené, děkujeme za váš zájem.
Tento web používá k poskytování služeb soubory cookie.