Patriot uvádí na trh laserovou herní myš Viper V570 Blackout
autor: Ondřej Štěpánek , publikováno 4.10.2017

Společnost Patriot, kterou má většina z nás jistě spojenou spíše s výrobou operačních pamětí, SSD a paměťových zařízení obecně, rozšiřuje svoje portfolio herního příslušenství o myš Viper V570 RGB Blackout Edition.

Tato herní myš je navržena tak, aby dobře posloužila jak hráčům akčních titulů typu FPS, tak hráčům masivně multiplayerových her. Jak už název napovídá, dočkáme se u ní dnes již běžného RGB podsvícení s možností nastavení barev pomocí software. Co ale jistě hráči ocení o poznání více je laserový snímač s rozlišením 8000 DPI. Nastavení citlivosti je však možné softwarově upravit až do rozsahu 12000 DPI. 

Patriot uvádí na trh laserovou herní myš Viper V570 Blackout

Parametry laserového snímače Avago ADNS-9800 dále zahrnuje rychlost snímání až 150 IPS. Ten společně s řadičem Sonix zajišťuje polling rate až 1000 Hz. Samozřejmostí jsou také kvalitní spínače hlavních tlačítek Omron s životností 10 milionů kliknutí. Myš má také oddělitelný vrchní kryt, pod nímž se ukrývají pozice pro závaží, pomocí nichž lze změnit hmotnost až o 34,2 gramu. 

Patriot uvádí na trh laserovou herní myš Viper V570 Blackout

Na těle nového herního hlodavce od značky Patriot najdeme celou řadu programovatelných tlačítek. Kromě hlavních dvou tlačítek a rolovacího kolečka si můžeme naprogramovat celkem deset samostatných tlačítek, z nichž dvě v základu slouží ke změně režimu DPI. Myši nechybí samozřejmě ani opletený kabel s pozlaceným konektorem. 

Patriot uvádí na trh laserovou herní myš Viper V570 Blackout

Viper V570 RGB Blackout Edition se začne prodávat v těchto dnech. Cena bude o poznání vyšší než u původního modelu V570 a měla by se pohybovat okolo 70 dolarů (cca 1 550 Kč bez DPH). 

Zdroj: 1, 2Tagy: Patriot  Viper  V570  RGB  Blackout  myš  herní  laserová  Avago  ADNS-9800  12000 DPI  
 
Komentáře k článku
RSS
Pouze registrovaní uživatelé mohou přidat komentář!

Redakce si vyhrazuje právo odstranit neslušné a nevhodné příspěvky. Případné vyhrady na diskuze(zavináč)pctuning.cz

Jeden čtenář navrhl autorovi prémii: 0.5Kč Prémie tohoto článku jsou již uzavřené, děkujeme za váš zájem.
Tento web používá k poskytování služeb soubory cookie.