Cooler Master uvádí počítačovou skříň COSMOS C700P
autor: Mirek Kočí , publikováno 2.10.2017

Nový model C700P zachovává ikonický design interiéru i exteriéru řady COSMOS a díky zpětné vazbě komunity otevírá větší prostor pro moddery a jejich vysněné sestavy.

Soutěž Case Mod World Series, průzkumy, organizované meetingy, workshopy a další komunitní akce, jsou základem pro tzv. MasterConcept od Cooler Master, ze kterého nabízí C700P hned několik významných prvků.

Jedním z pilířů MasterConcept je možnost libovolné úpravy počítačové skříně. Klíčový element tvoří odnímatelný panel pro základovou desku s možností otočení tak, aby grafická karta byla ve vertikální pozici a optimalizovalo se proudění vzduchu s využitím komínového efektu. Panel lze umístit naproti pro vytvoření inverzního rozvržení komponent. Výhodou je také možnost jej vyjmout a připravit veškeré komponenty vně šasi.

Ikonické hliníkové rukojeti u řady COSMOC jsou u modelu C700P přepracovány v duchu moderního designu, avšak se zachováním stávající funkčnosti pro snadné přenášení. Dalším příkladem vylepšení jsou i plné lišty na horní i na spodní straně skříně vyhotovené z prémiového materiálu.

Kontrolu nad podsvícením komponent přináší tlačítka na I/O předním panelu, kde se nachází také USB 3.1 (Gen 2) a USB-C konektory. Bočnice C700P je vyrobena z dvojitě zakřiveného skla, u nějž výrobce udává pětkrát vyšší pevnost než u běžného skla.

Odnímatelné kryty uvnitř šasi napomáhají zakrýt zdroj, pevné disky nebo kabely. Na druhou stranu lze spodní krycí panel využít jako podium pro dominantní prezentaci SSD.

Co se týká volitelného příslušenství, tak k dispozici bude například rámeček pro instalaci třetího chladiče, boční panel umožňující otevřít sestavu z obou stran, zadní panel ideální při otočeném umístění základové desky nebo box pro uložení 2,5“/3,5“ disků.

Cooler Master COSMOS C700P se začne prodávat ve druhé polovině října za doporučenou koncovou cenu 8 640 Kč s DPH.

Cooler Master uvádí počítačovou skříň COSMOS C700PTagy: CM  Cooler Master  C700P  
 
Komentáře k článku
RSS
Pouze registrovaní uživatelé mohou přidat komentář!

Redakce si vyhrazuje právo odstranit neslušné a nevhodné příspěvky. Případné vyhrady na diskuze(zavináč)pctuning.cz

12 čtenářů navrhlo autorovi prémii: 6Kč Prémie tohoto článku jsou již uzavřené, děkujeme za váš zájem.
Tento web používá k poskytování služeb soubory cookie.