Odstartoval předprodej lístů na MČR v počítačových hrách
autor: Mirek Kočí , publikováno 29.9.2017

Společnost PLAYzone zahájila předprodej vstupenek na největší herní akce roku – Mistrovství ČR v PC a Vodafone Mistrovství ČR v mobilních hrách, které se konají v rámci festivalu Life! Zakoupení vstupenky opravňuje návštěvníka ke vstupu na celé výstaviště ve dnech konání festivalu, tedy 10. až 12. listopadu. V rámci celé akce navíc probíhají i veletrhy Sport Life, Dance Life, In-joy Life, You2ber Life a Style Life. Na všechny tyto sekce festivalu má návštěvník zajištěn vstup s jedinou vstupenkou.

V předprodeji lze exkluzivně získat Premium lístky plné odměn a výhod. Jednodenní základní vstupenka na celé výstaviště stoji 150 Kč, třídenní pak 350 Kč. Ta se vám kromě finanční stránky vyplatí také proto, že ty nejlepší zápasy budou rozloženy do celého víkendu – semifinále obou hlavních her proběhne v sobotu a grand finále o vítězství pak hráči odehrají v neděli.

Třídenní Premium lístek pořídíte za 500 Kč a třídenní Premium Plus vstupenka vás vyjde na 700 Kč. Premium vstupenky jsou z důvodu exkluzivity početně limitovány, a jakmile se vyprodají, nebudou již dále k dostání. A co všechno vlastně v prémiových balíčcích u vstupenek naleznete?

Premium vstupenka

 • Vstup na celé výstaviště
 • Přístup k těm nejlepším hráčům do gaming zóny
 • Vlastní bar
 • Stylové zimní rukavice, se kterými můžete ovládat svůj smartphone
 • 2× lístek do tomboly o skvělé ceny
 • Vychlazený nápoj Mountain Dew
 • Balíček brambůrek Lays
 • Časopis SCORE
 • Stylová tleskátka na fandění
 • VIP visačku s klíčenkou na krk
 • Premium Plus vstupenka

Odstartoval předprodej lístů na MČR v počítačových hrách

Jak již název napovídá, Premium Plus vstupenka obsahuje veškeré náležitosti prémiové vstupenky vypsané výše a kromě toho na vás čeká i garantované VIP místo na tribuně v pavilonu B, odkud můžete sledovat výkony hráčů.

Prodej Premium lístků probíhá výhradně na adrese www.mcrpc.cz/listky pro počítačové hry a na adrese www.mcrmobil.cz/listky pro hry mobilní. Veškeré uvedené předměty v rámci Premium lístků získají jejich držitelé přímo na výstavišti během akreditace nebo v PLAYzone info-stánku v pavilonu B.Tagy: PLAYzone  Windows  
 
Komentáře k článku
RSS
Pouze registrovaní uživatelé mohou přidat komentář!
1.10.2017 14:51:02   178.40.103.xxx 20
Celé MČR je výsmechom hernej scény v Čechách a na Slovensku už od čias skorumpovaného ČM zväzu progamingu a mafie Progamers s.r.o. Nepochopím ľudí, ktorí túto akciu podporia - vlastne neviem ani načo tam chodia, keď tie pomyselné vrcholové turnaje vlastne tvorí 1 zápas medzi dvomi vyvolenými tímami, ktorý aj tak neprinesie nikdy žiadne napätie. Nepochopím, prečo v tých priestoroch nemôžu aspoň zorganizovať kvalitné turnaje pre špičku scény, aby bolo vôbec čo ponúknuť návštevníkom. Reklamné stánky dnes možno navštíviť aj na iných podujatiach v oboch krajinách, tak aké potom sú už len toto majstrovstvá

Redakce si vyhrazuje právo odstranit neslušné a nevhodné příspěvky. Případné vyhrady na diskuze(zavináč)pctuning.cz

7 čtenářů navrhlo autorovi prémii: 1.9Kč Prémie tohoto článku jsou již uzavřené, děkujeme za váš zájem.
Tento web používá k poskytování služeb soubory cookie.