GeForce Garage: Destiny of Titans poprvé za účasti českého moderského týmu
autor: Mirek Kočí , publikováno 26.9.2017

Mezi 3. a 4. říjnem proběhne v polských Katovicích druhý ročník casemoderského klání GeForce Garage: Destiny of Titans. Projekt, který je ve světě nadšenců IT dobře znám, má dlouholetou tradici ve Spojených státech a již druhým rokem proti sobě staví talentované casemodery také v Evropě. Vůbec poprvé se GeForce Garage zúčastní český tým, který se postaví celkům Polska a Rumunska.

Tým z ČR zažije v GeForce Garage úplnou premiéru. V katovické ESL Areně bude mít dvacet čtyři hodin na výrobu co nejimpozantnější case s tématem očekávané hry Destiny 2, za kterou stojí společosti Bungie a Activision. Členové spolu zatím nikdy nespolupracovali, takže se fanoušci po celém světě mohou těšit na unikátní směsici stylů, která ještě nebyla k vidění. Tým tvoří dvaadvacetiletý casemoder z Plzně Filip Karel, Josef „PKBO“ Dvořák, jenž je nejlépe bodově hodnoceným overclockerem v České republice a Jakub Metelka působící v pořadu RE-PLAY, kde se stará o RE-GEAR, videa o nových technologických vychytávkách, hardwaru a samozřejmě všem okolo gamingu.

GeForce Garage: Destiny of Titans poprvé za účasti českého moderského týmu

Srdcem sestav tentokrát budou grafické karty AORUS GTX 1080Ti. Vodní chlazení dodá EKWB, komponenty budou napájet zdroje Seasonic. SSD poskytne společnost Samsung, operační paměti pak GSkill. Skříně, které budou casemodeři upravovat, pocházejí z dílny Fractal Design. Týmům bude k dispozici nářadí od Stanley Black and Decker.

Fanoušci budou mít možnost sledovat nepřetržitý živý stream přímo z ESL Areny, kde se akce GeForce Garage: Destiny of Titans odehraje. Nvidia jim jej nabídne prostřednictvím svých kanálů na sociálních sítích YouTube, Twitch.tv a Facebook. Začátek je naplánován na úterý od 19:00 hodin a ukončení proběhne ve středu v 21:00 hodin.Tagy: Nvidia  GeForce Garage: Destiny of Titans  
 
Komentáře k článku
RSS
Pouze registrovaní uživatelé mohou přidat komentář!

Redakce si vyhrazuje právo odstranit neslušné a nevhodné příspěvky. Případné vyhrady na diskuze(zavináč)pctuning.cz

12 čtenářů navrhlo autorovi prémii: 6Kč Prémie tohoto článku jsou již uzavřené, děkujeme za váš zájem.
Tento web používá k poskytování služeb soubory cookie.