Trust nabízí nové produkty #buildingchampions
autor: Mirek Kočí , publikováno 26.9.2017

Výrobce širokého spektra příslušenství pro digitální zařízení Trust odděluje vybrané herní produkty Gaming do skupiny #buildingchampions. Patří mezi ně například nově uváděné myši Laban a Heron, klávesnice Cada a Thura či headset Dion.

Myši Laban a Heron

Konzervativnější matný černý design doplněný úzkou a plně nastavitelnou RGB linkou podél těla včetně možnosti nastavení duhového a vlnového efektu reprezentuje myš GXT 188 Laban. Je určena pro praváky a nabízí přesný optický senzor s rozlišením až 15 000 DPI. Myš disponuje integrovanou pamětí s pěti uživatelskými profily, na které lze naprogramovat sedm ergonomicky umístěných tlačítek.

Poutavější vzhled a symetrický tvar se síťovým RGB podsvícením po celém těle myši představuje Trust GXT 170 Heron. Tato myš nabízí až 7 000 DPI, integrovanou paměť a 5 programovatelných tlačítek.

Trust GXT 188 Laban je dostupná za 2 159 Kč s DPH. Trust GXT 170 Heron se prodává za 1 499 Kč s DPH.

Trust nabízí nové produkty #buildingchampions

Klávesnice Cada a Thura

GXT 890 Cada je mechanickou klávesnicí se spínači Outemu ve variantě Red. Je vyhotovena na pevném kovovém podstavci s gumovými nožičkami a nabízí plně přizpůsobitelné RGB podsvícení každé klávesy zvlášť v 10 vlastních režimech podsvícení nebo s využitím 18 přednastavených voleb. Disponuje technologiemi Anti-ghosting a N-Key rollover. Dále poskytuje možnost naprogramovat klávesy a makra přes intuitivní software nebo zvolit tzv. Gaming mode, který automaticky vypne Windows klávesu.

Trust GXT 860 Thura kombinuje jemný stisk klasických membránových klávesnic s jistým pocitem stisku mechanické varianty. Jedná se o semi-mechanickou klávesnici s LED podsvícením včetně 9 přednastavených duhových efektů s možností navolení jejich intenzity. Je vyrobena také na bázi kvalitního kovového těla s gumovými nožičkami, avšak oproti verzi Cada poskytuje navíc odnímatelnou područku.

Trust GXT 890 Cada je k dispozici za cenu 2199 Kč s DPH. Trust GXT 860 Thura koupíte za 1 699 Kč s DPH.

Trust nabízí nové produkty #buildingchampions

Headset Dion

Moderní design s dnes již klasickou konstrukcí flexibilní čelenky a hlavového mostu přináší Trust GXT 383 Dion. Komfortní a dostatečně velké náušníky nenarušují žádná tlačítka ani slidery, pouze zatahovací mikrofon na levém z nich. Nabízí virtuální 7.1 prostorový zvuk prostřednictvím 50mm aktivních vibračních bassových jednotek. Ovládání se nachází na kabelu a lze jím upravit hlasitost včetně regulace poměru hlasitosti herního a komunikačního zdroje zvlášť a zapnout/vypnout mikrofon. Maximální kvalitu zvuku a rozsáhlou variabilitu připojení umožňuje speciální digitální box, který se připojuje pomocí USB nebo optického (SPDIF) konektoru k osobnímu počítači či konzoli PlayStation 4 nebo Xbox One. Opačné připojení zajišťuje standardní 3,5mm jack konektor a mini USB. Digitální box umožňuje také přímé připojení gamepadu. V balení jsou dodávány kabely 3,5/3,5 mm, 3,5/2,5 mm a optický kabel.

Trust GXT 383 Dion můžete koupit za 2 799 Kč s DPH.

Trust nabízí nové produkty #buildingchampionsTagy: Trust  buildingchampions  
 
Komentáře k článku
RSS
Pouze registrovaní uživatelé mohou přidat komentář!
26.9.2017 11:44:47   91.228.100.xxx 91
Už aby tahle RGB mánie skončila. To fakt dnes musí vše hrát všemi barvami?

Ještě u klávesnice to beru, tam to smysl má (i když mě stačí nastavit decentní bílé podsvícení a hotovo). Ale proč by měla svítit myš, sluchátka, atd.?

Snad ale myslí i na ty, kteří to k životu nepotřebují a má to i možnost "vypnuto".

Redakce si vyhrazuje právo odstranit neslušné a nevhodné příspěvky. Případné vyhrady na diskuze(zavináč)pctuning.cz

3 čtenáři navrhli autorovi prémii: 1.5Kč Prémie tohoto článku jsou již uzavřené, děkujeme za váš zájem.
Tento web používá k poskytování služeb soubory cookie.