Levnější Shield TV bez gamepadu je v předprodeji
autor: Mirek Kočí , publikováno 23.9.2017

Společnost nVidia zahájila na tuzemském trhu předobjednávky nové Shield TV v provedení s 16GB interním úložištěm a dálkovým ovladačem za doporučenou cenu 5 199 Kč. 

Nejnovější verze nabízí na chlup stejné specifikace jako starší model, který byl představen v lednu letošního roku. Základem zařízení je nadále čipset Tegra X1 s grafikou Maxwell, najdete tu i 3 GB operační paměti a gigabitový LAN či USB 3.0.

Krom toho se dále můžete těšit na populární  streamovací služby jako Netflix, Google Play Movies, Amazon Video, nebo českou IPTV Kuki od Netboxu. Ta potěší zejména všechny, kteří rádi využívají výhod televize on demand. Nad rámec standardní nabídky televizních kanálu v HD kvalitě (Česká televize, Nova, Prima, HBO, TV Barrandov, Nickelodeon, Eurosport,...), navíc Kuki disponuje i obsáhlou knihovnou seriálů, mezi nimiž nechybí například Teorie velkého třesku nebo česká Bohéma.

Shield TV ve verzi s 16 GB a dálkovým ovladačem se začne prodávat 18. října. Pro hráče a ty, kteří dlouhodobě budují vlastní multimediální sbírku, stále výrobce na českém trhu nabízí Shield TV Pro s 500GB pevným diskem, ovladačem a gamepadem.

Levnější Shield TV bez gamepadu je v předprodejiTagy: Shield TV  Android  nVidia  
 
Komentáře k článku
RSS
Pouze registrovaní uživatelé mohou přidat komentář!

Redakce si vyhrazuje právo odstranit neslušné a nevhodné příspěvky. Případné vyhrady na diskuze(zavináč)pctuning.cz

4 čtenáři navrhli autorovi prémii: 1.2Kč Prémie tohoto článku jsou již uzavřené, děkujeme za váš zájem.
Tento web používá k poskytování služeb soubory cookie.