T-Mobile připravil mobilní aplikaci pro florbalisty
autor: Mirek Kočí , publikováno 20.9.2017

Novou mobilní aplikaci, která nabídne nejen výsledkový servis, ale také zajímavé informace ze zákulisí či statistiky, si mohou stáhnout všichni florbaloví hráči a fanoušci. Aplikaci připravil ve spolupráci s Českým florbalem jeho hlavní partner T-Mobile. Dostupná je zdarma na platformách Android a iOS.

Díky aplikaci, která nabízí rovněž personalizaci, mohou uživatelé sledovat své oblíbené týmy a hráče nejen v elitních úrovních, ale také ve všech téměř dvou stovkách ligových soutěží, které Český florbal organizuje. Mladí florbalisté tak mohou mít v hledáčku své vzory, fanoušci sledovat boje o titul, zatímco rodiče budou mít přehled o každém zápasu nebo i gólu svých ratolestí.

„Mám radost, že můžeme ve spolupráci s českým florbalem představit unikátní aplikaci, která bude sloužit nejen fanouškům, ale i samotným hráčům. Těší nás, že tak pomůžeme dalšímu rozvoji florbalu a věříme, že se aplikace stane využívaným nástrojem pro celou komunitu,“ prohlásil ředitel marketingové komunikace T-Mobile Jan Stanko. T-Mobile je hlavním partnerem českého florbalu a partnerem reprezentace od roku 2016.

T-Mobile připravuje mobilní aplikace jako součást svých sponzoringových aktivit pravidelně. Potřetí v řadě se mohou na speciální olympijskou aplikaci těšit všichni sportovní fanoušci při zimních Hrách v Koreji. Bude opět zdarma a nabídne zpravodajství, olympijská videa, ale také zcela exklusivní obsah a soutěže. Příznivcům fotbalu je určena zase oblíbená aplikace Česká Repre.

Stahujte:

Android | iOS

T-Mobile připravil mobilní aplikaci pro florbalisty T-Mobile připravil mobilní aplikaci pro florbalisty T-Mobile připravil mobilní aplikaci pro florbalistyTagy: T-Mobile  Český florbal  
 
Komentáře k článku
RSS
Pouze registrovaní uživatelé mohou přidat komentář!

Redakce si vyhrazuje právo odstranit neslušné a nevhodné příspěvky. Případné vyhrady na diskuze(zavináč)pctuning.cz

6 čtenářů navrhlo autorovi prémii: 1.4Kč Prémie tohoto článku jsou již uzavřené, děkujeme za váš zájem.
Tento web používá k poskytování služeb soubory cookie.