Alcatel PLUS 12: přenosné zařízení typu 2v1 s Windows 10
autor: Mirek Kočí , publikováno 20.9.2017

Společnost TCL uvedla na český trh novinku s označením Alcatel PLUS 12. Jedná se o přenosný přístroj typu 2v1, který navíc podporuje mobilní 4G (LTE) připojení pro přístup k internetu odkudkoli.

Alcatel PLUS 12 kombinuje funkce tabletu a notebooku. Jde o snadno přenosné zařízení a s 999 gramy i jedno z nejlehčích ve své kategorii. Na čelní straně najdeme umístěný11,6palcový dotykový displej typu IPS, který nabízí široké pozorovací úhly a rozlišení  Full HD, tedy 1 920 × 1 080 px. Samotná tabletová část pak disponuje portem USB-C s rozhraním USB 3.1, microHDMI konektorem pro připojení externího monitoru a jackem pro sluchátka. Klávesnice s touchpadem obsahuje vlastní baterii, ze které lze tablet dobíjet, a také rozhraní USB 2.0, díky němuž můžete připojit myš, reproduktory nebo externí disk.

Odnímatelná klávesnice navíc dokáže plnit roli WiFi hotspotu pro až patnáct různých zařízení, takže vaše mobilní LTE připojení mohou v případě potřeby pohodlně využívat i vaši přátelé a spolupracovníci.

Alcatel PLUS 12: přenosné zařízení typu 2v1 s Windows 10

Srdcem Alcatel PLUS 12 je procesor Intel Celeron N3350, který podporují 4 GB operační paměti. Díky předním reproduktorům, integrovanému mikrofonu a 5Mpx přední kameře je zařízení vhodné i pro videokonference.

Jako operační systém tu najdete Windows 10 a můžete naplno využít řadu jeho moderních funkcí. Pro rychlé přihlášení bez nutnosti zadávat heslo je přítomen snímač otisků prstů s funkcí Windows Hallo. Tablet také podporuje funkce Windows Ink pro ovládání stylusem (ten však není součástí balení), takže můžete snadno a rychle pořizovat ručně psané poznámky.

V České republice se Alcatel PLUS 12 prodává v titanově šedém provedení za 13 999 Kč včetně DPH.

Alcatel PLUS 12: přenosné zařízení typu 2v1 s Windows 10Tagy: TCL  Alcatel PLUS 12  
 
Komentáře k článku
RSS
Pouze registrovaní uživatelé mohou přidat komentář!

Redakce si vyhrazuje právo odstranit neslušné a nevhodné příspěvky. Případné vyhrady na diskuze(zavináč)pctuning.cz

6 čtenářů navrhlo autorovi prémii: 3Kč Prémie tohoto článku jsou již uzavřené, děkujeme za váš zájem.
Tento web používá k poskytování služeb soubory cookie.