Nový reproduktor Evolveo nese označení Armor FX
autor: Mirek Kočí , publikováno 18.9.2017

Na první pohled zaujme Armor FX, nový outdoorový bezdrátový reproduktor Evolveo, svým designem. Má robustní gumové rámování a splňuje normy IP54, je tedy odolný vůči stříkající vodě a dešti. Díky tomu najde uplatnění při venkovních aktivitách, sportu, turistice, pobytu v přírodě, na chatě či chalupě.

Armor FX se snadno spáruje s většinou mobilních zařízení, které podporují technologii Bluetooth. Výrobcem udávaný dosah je deset metrů, což ale není příliš překvapivá informace. Reproduktor je vybaven dvojicí 40mm neodymových měničů, MP3 přehrávačem a čtečkou karet do kapacity 64 GB. Součástí jeho výbavy je také FM rádio a vestavěný mikrofon, takže jej lze použít i jako handsfree sadu. Příchozí telefonní hovor lze přijmout stisknutím jednoho tlačítka.

Baterie repráčku má kapacitu 2 200 mAh a v případě nouze může zařízení posloužit i jako powerbanka. K úspoře energie slouží funkce automatického vypínání. Pro dobíjení Armor FX poslouží standardní USB kabel.

Evolveo Armor FX se dodává ve čtyřech barevných provedeních: černá, červená, modrá a tmavě zelená. Doporučená cena je stanovena na 899 Kč s DPH.

Nový reproduktor Evolveo nese označení Armor FX Nový reproduktor Evolveo nese označení Armor FX

Nový reproduktor Evolveo nese označení Armor FXTagy: Armor FX  Evolveo  
 
Komentáře k článku
RSS
Pouze registrovaní uživatelé mohou přidat komentář!
20.9.2017 08:15:30   165.72.200.xxx 00
Kopirovali tohle - https://www.czc.cz/lamax-beat-sentinel-se-1-bluetooth/191650/produkt . V podani Lamaxu je to docela fajn vecicka. Jak funguje kopie, nutno nejdriv overit.

Redakce si vyhrazuje právo odstranit neslušné a nevhodné příspěvky. Případné vyhrady na diskuze(zavináč)pctuning.cz

5 čtenářů navrhlo autorovi prémii: 2.5Kč Prémie tohoto článku jsou již uzavřené, děkujeme za váš zájem.
Tento web používá k poskytování služeb soubory cookie.