PES 2018 je první sportovní hra s podporou funkce nVidia Ansel
autor: Mirek Kočí , publikováno 13.9.2017

S vydáním Pro Evolution Soccer 2018 se fanoušci této fotbalové série mohou těšit na nové možnosti pořizování záběrů. Povedené akce budou moci zachytit na snímku ze kteréhokoliv úhlu, fotografii si upravit pomocí filtrů a výsledkem se ihned pochlubit na sociálních sítích. Postará se o to funkce nVidia Ansel.

Ansel je revoluční způsob zachycování fotografií přímo ve hře. Lze je pořídit z jakékoliv pozice a posléze je upravit dodatečnými filtry, umožňuje vytváření HDR nebo 360° snímků. Vše lze následně sdílet s ostatními za pomoci smartphonu, PC nebo VR headsetu.

Co se týče samotného PES 2018, tak spolu s novým ročníkem přichází vylepšená hratelnost a hlavně grafické zpracování, takže se můžete těšit na hezčí světelné efekty, přepracované modely fotbalistů a lepší animace pohybů a obličejů. Novinkou je strategický dribling a dostupný je i vylepšený kooperativní režim.

Hra PES 2018 je dostupná na PC, PlayStation 4, Xbox One, Nintendo Switch, PS3 a Xbox 360.Tagy: Pro Evolution Soccer 2018  PES  Konami  
 
Komentáře k článku
RSS
Pouze registrovaní uživatelé mohou přidat komentář!

Redakce si vyhrazuje právo odstranit neslušné a nevhodné příspěvky. Případné vyhrady na diskuze(zavináč)pctuning.cz

Jeden čtenář navrhl autorovi prémii: 0.5Kč Prémie tohoto článku jsou již uzavřené, děkujeme za váš zájem.
Tento web používá k poskytování služeb soubory cookie.