eSport monitor ZOWIE by BenQ XL2546 s technologií Dynamic Accuracy
autor: Mirek Kočí , publikováno 31.8.2017

ZOWIE by BenQ, značka produktů pro eSport, uvádí na trh nový monitor s označením XL2546. Ten navazuje na svého předchůdce XL2540 a nově nabízí pokročilou technologii Dynamic Accuracy (DyAc).

24,5palcový monitor je osazen TN panelem s Full HD rozlišením 1 920 × 1 080 pixelů, dále disponuje rychlou odezvou 1 ms a obnovovací frekvencí 240 Hz. Proti předchůdci je integrována technologie Dynamic Accuracy, která by měla zajistit přesnost a čistotu zobrazení zejména při pohybu a dodat hráčům vyšší jistotu, že zasáhnou soupeře a nikoli jeho stín.

V monitoru nechybí také další funkce snadno dostupné pomocí ovladače S-Switch vylepšující kvalitu a plynulost obrazu, jako jsou Black eQualizer, Color Vibrance nebo technologie starající se o ochranu zraku uživatele Flicker-free a Low Blue Light.

XL2546je vyveden v klasické černé barvě s rudými doplňky a nabízí bohatou ergonomii skýtající široké možnosti nastavení výšky, otočení či naklopení. K dispozici je clona po obou bocích, která eliminuje okolní optické rušení a umožňuje hráči maximální soustředění na hru. Nechybí ani další designové prvky, jako jsou ukazatele individuálního nastavení pozice, madlo, pořadač na kabely v noze monitoru a vysouvací háček k uložení sluchátek. Konektivitu zajišťují konektory DVI, 2× HDMI, DisplayPort a porty USB.

ZOWIE by BenQ XL2546 je dostupný za doporučenou koncovou 13 990 Kč s DPH.

 eSport monitor ZOWIE by BenQ XL2546 s technologií Dynamic AccuracyTagy: XL2546  ZOWIE by BenQ  
 
Komentáře k článku
RSS
Pouze registrovaní uživatelé mohou přidat komentář!

Redakce si vyhrazuje právo odstranit neslušné a nevhodné příspěvky. Případné vyhrady na diskuze(zavináč)pctuning.cz

4 čtenáři navrhli autorovi prémii: 2Kč Prémie tohoto článku jsou již uzavřené, děkujeme za váš zájem.
Tento web používá k poskytování služeb soubory cookie.