Česko-slovenské a polské týmy se v NVIDIA CS:GO Challenge utkají o 2500 dolarů
autor: Mirek Kočí , publikováno 30.8.2017

Soutěž CS:GO Challenge, která proběhne zítra, poprvé přivítá dva týmy složené z předních českých a slovenských hráčů titulu Counter-Strike: Global Offensive: eXtatus a eSuba. Síly s nimi poměří nadějné polské celky Izako Boars a AGO Gaming.

Hrát se bude systémem play-off BO3, tedy na dva vítězné zápasy v každém kole. Vítěz turnaje získá finanční odměnu ve výši 2000 amerických dolarů, na poraženého finalistu čeká částka 500 amerických dolarů. Diváci se kromě strhujících soubojů, jež bude možné sledovat prostřednictvím nedávno založeného Twitch.tv kanálu společnosti nVidia, mohou těšit také na zkušené komentátorské duo Marek „Shadye“ Hovanec a Ondřej „Lelek“ Kvarda.

Devítihodinový maraton zápasů odstartuje 30. srpna v 15:30 prvním semifinále, ve kterém se postaví proti sobě týmy eXtatus a AGO Gaming. Od 18:30 změří ve druhém semifinále síly eSuba s Izako Boars. Na vítězné týmy z těchto duelů čeká ve 21.30 finálový zápas.

Časy zápasů:

Semifinále 1: 15:30 – 18:30 -> AGO Gaming vs eXtatus

Semifinále 2: 18:30 – 21:30 -> eSuba vs Izako Boars

Finále: 21:30 – 00:30

Česko-slovenské a polské týmy se v NVIDIA CS:GO Challenge utkají o 2500 dolarůTagy: CS:GO Challenge  nVidia  Counter-Strike: Global Offensiv  
 
Komentáře k článku
RSS
Pouze registrovaní uživatelé mohou přidat komentář!

Redakce si vyhrazuje právo odstranit neslušné a nevhodné příspěvky. Případné vyhrady na diskuze(zavináč)pctuning.cz

4 čtenáři navrhli autorovi prémii: 2Kč Prémie tohoto článku jsou již uzavřené, děkujeme za váš zájem.
Tento web používá k poskytování služeb soubory cookie.