Acer představil nejtenčí AiO počítač s integrovanou bezdrátovou nabíječkou [IFA]
autor: Ondřej Košťál , publikováno 30.8.2017

Acer dnes jako první uvedl své novinky v Berlíně na veletrhu IFA. Prvním z nich je tenký počítač typu vše v jednom, který se může pyšnit nálepkou nejtenčí AiO počítač.

To však není tak jednoduché, jelikož Acer veškerý výkonný hardware přesunul z oblasti za monitorem do stojanu monitoru. Rozlehlá základna tak obsahuje vedle základní desky procesor Intel Core 8. generace (i5 nebo i7), až 256GB SSD a 2TB pevný disk. Díky tomu může mít samotný displej tloušťku 5,97 mm, rámeček okolo displeje má pak šířku 2,7 mm. Když jsme u displeje, tak ten má úhlopříčku 23,8" a používá IPS panel s rozlišením 1920 × 1080 pixelů. Lze jej také naklápět v rozsahu od -5 do 30°.

Acer představil nejtenčí AiO počítač s integrovanou bezdrátovou nabíječkou [IFA]
Acer představil nejtenčí AiO počítač s integrovanou bezdrátovou nabíječkou [IFA] Acer představil nejtenčí AiO počítač s integrovanou bezdrátovou nabíječkou [IFA]

Co se týče další výbavy, je Aspire S24 doplněn o WiFi Intel Dual Band Wireless-AC, nebo dvojicí reproduktorů a jednoho subwooferu. Další zajímavostí je integrace bezdrátové nabíječky standardu QI do stojanu, díky které můžete nabíjet třeba Samsung Galaxy Note 8 pouhým položením pod monitor. V základně jsou také všechny konektory, jako 3,5mm zvukový konektor, jedno USB 2.0, tři USB 3.0, USB-C, čtečka SD karet, Ethernet a další dvě HDMI pro připojení dalších monitorů. 

Acer Aspire S24-880 bude k dispozici od listopadu za cenu začínajících na 999 Eurech, tedy přibližně na 26 tisících korun.Tagy: Acer  Aspire S24  IFA  Intel  AiO  
 
Komentáře k článku
RSS
Pouze registrovaní uživatelé mohou přidat komentář!

Redakce si vyhrazuje právo odstranit neslušné a nevhodné příspěvky. Případné vyhrady na diskuze(zavináč)pctuning.cz

4 čtenáři navrhli autorovi prémii: 1.2Kč Prémie tohoto článku jsou již uzavřené, děkujeme za váš zájem.
Tento web používá k poskytování služeb soubory cookie.