Jaké telefony Asus dostanou nový Android 8.0?
autor: Mirek Kočí , publikováno 20.8.2017

Výpis konkrétních modelů, pro které bude vydána softwarová aktualizace na Android 8.0, už zveřejnila třeba Nokia (HMD Global) nebo OnePlus. Dalším, kdo se takovým seznamem pochlubil, je tchajwanský Asus. Stalo se tak během představení smartphonů Zenfone 4.

Nový Android (Oreo?) dostane, a to včetně těch levnějších modelů, kompletní celá řada nových ZenFonů. Stejný slib platí i pro loňské Zenfony 3. S příchodem nejnovějšího systému dorazí na telefony Asus také uživatelské rozhraní ZenUI 4.0 s čistším designem, několika novými funkcemi a hlavně, výrazně zredukovanou nabídkou předinstalovaných aplikací.

Zatím nevíme, kdy Android 8.0 telefony Asus Zenfone 3 a 4 obdrží. Nejdříve systém získají referenční přístroje Googlu, tedy zástupci modelových řad Pixel a Nexus a také smartphony Android One. Na telefony dalších značek s nový Android dostane se zpožděním, což platí i pro výrobce Asus.

Jaké telefony Asus dostanou nový Android 8.0? Jaké telefony Asus dostanou nový Android 8.0? Jaké telefony Asus dostanou nový Android 8.0?

ZdrojTagy: Asus  Zenfone  Android 8.0  
 
Komentáře k článku
RSS
Pouze registrovaní uživatelé mohou přidat komentář!

Redakce si vyhrazuje právo odstranit neslušné a nevhodné příspěvky. Případné vyhrady na diskuze(zavináč)pctuning.cz

6 čtenářů navrhlo autorovi prémii: 3Kč Prémie tohoto článku jsou již uzavřené, děkujeme za váš zájem.
Tento web používá k poskytování služeb soubory cookie.