Bezdrátová bluetooth špuntová sluchátka Trust Sila
autor: Mirek Kočí , publikováno 31.7.2017

Společnost Trust uvádí na trh Sila, což jsou bezdrátová bluetooth špuntová sluchátka vyhotovená ve dvou barevných variantách se speciálním háčkem.

Silikonová sluchátka Trust Sila jsou k dispozici v černo-bílé a černo-zelené variantě. Funkční design doplňuje gumový háček na každém ze špuntů, díky kterému by měly ještě lépe držet v uších. V balení je navíc k dispozici jeden pár větších náhradních špuntů.

Sluchátka poskytují dostatečné dlouhý kabel pro obejmutí krku uživatele. Na kabelu je umístěn ovladač s klasickými multimediálními funkcemi umožňující ovládání přehrávání, úpravu hlasitosti a přijmutí či odmítnutí hovoru. Mají také integrovaný mikrofon s redukcí okolního hluku.

Na boku ovladače se nachází místo pro microUSB konektor, prostřednictvím kterého lze zařízení nabít až na 6 hodin provozu. USB kabel je dodávaný v balení. Sluchátka disponují bezdrátovou technologií Bluetooth 4.1 s přenosovým dosahem až 10 metrů.

Trust Sila jsou dostupné na trhu za doporučenou koncovou cenu 649 Kč s DPH.

Bezdrátová bluetooth špuntová sluchátka Trust SilaTagy: Trust  Sila  Trust Sila  
 
Komentáře k článku
RSS
Pouze registrovaní uživatelé mohou přidat komentář!
1.8.2017 20:39:58   91.127.145.xxx 10
Môže mi niekto vysvetliť zmysel takéhoto článku? Lacných nezaujímavých bezdrôtových slúchadiel sú na trhu hromady v porovnateľnej kvalite, od číňanov aj za tretinu ceny... Jak autor/redakcia dôjde k názoru, že práve o týchto treba napísať? Keby to bol niečim výnimočný HW, tak to pochopím...

Či sa jedná o formu platenej inzercie?

Redakce si vyhrazuje právo odstranit neslušné a nevhodné příspěvky. Případné vyhrady na diskuze(zavináč)pctuning.cz

5 čtenářů navrhlo autorovi prémii: 2.5Kč Prémie tohoto článku jsou již uzavřené, děkujeme za váš zájem.
Tento web používá k poskytování služeb soubory cookie.