ROG Crosshair VI Extreme: prémiová deska pro procesory AMD Ryzen
autor: Mirek Kočí , publikováno 27.7.2017

Asus představil herní základní desku Crosshair VI Extreme z herní řady Republic of Gamers. Novinka je založena na čipové sadě AMD X370 s paticí AM4, kterou je možné osadit novými procesory AMD Ryzen. Podle výrobce byl nejnovější Crosshair navržen pro špičkové PC sestavy.

Základní desky ze série Republic of Gamers (ROG) mají již více než desetiletí dlouhou tradici a konkrétně nová Crosshair VI Extreme je pokračovatelem první desky Crosshair, která byla určena pro procesory AMD Athlon 64.

ROG Crosshair VI Extreme je vybavena funkcemi navrženými pro fanoušky herních PC, stejně jako pro opravdové overclockery. Právě ti ocení široké funkce a možnosti desky při hraní těch nejnáročnějších her nebo při přetaktování procesoru na hraně jeho možností. Nechybí ani charakteristický design ROG, výkonné chlazení, podpora virtuální reality nebo mnoho možností rozšíření prostřednictvím štědré konektorové výbavy.

Více informací o funkcích této základní desky najdete na stránkách ZDE. Základní deska Crosshair VI Extreme se v Česku prodává za 9 299 Kč.

ROG Crosshair VI Extreme: prémiová deska pro procesory AMD RyzenTagy: Crosshair VI Extreme  Asus  ROG  
 
Komentáře k článku
RSS
Pouze registrovaní uživatelé mohou přidat komentář!

Redakce si vyhrazuje právo odstranit neslušné a nevhodné příspěvky. Případné vyhrady na diskuze(zavináč)pctuning.cz

13 čtenářů navrhlo autorovi prémii: 6.5Kč Prémie tohoto článku jsou již uzavřené, děkujeme za váš zájem.
Tento web používá k poskytování služeb soubory cookie.