Panasonic představuje displeje SF2 pro nepřetržité použití
autor: Mirek Kočí , publikováno 26.7.2017

Společnost Panasonic uvedla na trh novou řadu interiérových zobrazovacích panelů pro digitální reklamu navržených pro provoz 24/7.

Řada Full HD SF2 nahrazuje displeje starší série LF8 a obsahuje nový software pro klonování, který umožňuje prostřednictvím sítě LAN kopírovat nastavení jednotlivých hodnot z výchozího displeje na všechny ostatní.

E-LED panel je k dispozici ve čtyřech velikostech (43, 49, 55 a 65 palců). Obrazovka je postavena na technologii IPS a dosahuje jasu 450 cd/m2, což z ní podle výrobce činí ideálního pomocníka pro aplikace digitální reklamy s širokým pozorovacím úhlem.

Panely navíc obsahují i funkci automatického přepnutí signálového vstupu na záložní a zpět pro případ výpadku primární signálové cesty (failover a failback). Samozřejmostí je také vestavěný přehrávač USB Media Player a synchronní zapínání/vypínání pro snadnou správu instalací několika obrazovek.

Nový „Multi monitoring & Control software“ umožňuje uživatelům monitorovat a ovládat všechny displeje současně, navíc společně i s projektory v rámci jedné sítě z jediného počítače. Najednou je možné ovládat až 2 048 zařízení, což je ideální pro použití ve firemních nebo vzdělávacích prostředích.

Panasonic představuje displeje SF2 pro nepřetržité použitíTagy: Panasonic  Full HD SF2  
 
Komentáře k článku
RSS
Pouze registrovaní uživatelé mohou přidat komentář!

Redakce si vyhrazuje právo odstranit neslušné a nevhodné příspěvky. Případné vyhrady na diskuze(zavináč)pctuning.cz

4 čtenáři navrhli autorovi prémii: 0.4Kč Prémie tohoto článku jsou již uzavřené, děkujeme za váš zájem.
Tento web používá k poskytování služeb soubory cookie.