Transcend uvádí průmyslové SSD na bázi 3D MLC
autor: Mirek Kočí , publikováno 19.7.2017

Společnost Transcend, která je dobře známá tuzemským zákazníkům, představuje solid-state disk SSD430K pro průmyslové aplikace, založený na čipech 3D NAND MLC.

SSD430K je disk ve formátu 2,5 palce, jenž byl navržen pro dlouhodobý, bezporuchový provoz. Datový nosič využívá rozhraní Serial ATA 6 Gb/s. Použité paměťové čipy 3D NAND MLC by měly zaručit současně vysoký výkon a životnost, nezbytnou v průmyslovém prostředí. Disk nabízí čtení dat na úrovni 560 MB/s, a zápis na úrovni 490 MB/s.

Aplikace Transcend SSD Scope Pro umožňuje udržet maximální výkon SSD a zvýšit bezpečnost uložených dat. Program nabízí sledování práce disku čtením parametrů S.M.A.R.T., vynucení aktivace funkce TRIM, jednoduchou aktualizaci firmwaru a snadné klonování dosavadního systémového disku. Navíc, software umožňuje bezpečné mazání dat a dálkové sledování provozních parametrů disku.

Doporučené maloobchodní ceny jednotlivých kapacit (120 GB | 240 GB) zatím nebyly stanoveny. Na zboží se vztahuje tříletá záruka výrobce.

Transcend uvádí průmyslové SSD na bázi 3D MLCTagy: Transcend  SSD430K  
 
Komentáře k článku
RSS
Pouze registrovaní uživatelé mohou přidat komentář!

Redakce si vyhrazuje právo odstranit neslušné a nevhodné příspěvky. Případné vyhrady na diskuze(zavináč)pctuning.cz

2 čtenáři navrhli autorovi prémii: 1Kč Prémie tohoto článku jsou již uzavřené, děkujeme za váš zájem.
Tento web používá k poskytování služeb soubory cookie.