Speciální nVidia edice mechanické klávesnice Cooler Master
autor: Mirek Kočí , publikováno 11.7.2017

Cooler Master představuje MasterKeys Pro L nVidia Edition. Speciální model klávesnice nabízí typické zelené LED podsvícení s několika režimy, Cherry MX Red spínače, systém nastavení „on-the-fly“ a design využívající prvky kalifornské společnosti.

Robustní klávesnice kopíruje standardní vzhled klávesnice MasterKeys Pro L. Klasické rozložení kláves doplňuje numerický blok a grafické prvky nVidia na vybraných klávesách. Cílení produktu na fanoušky výrobce grafických karet reprezentuje svítivě zelené podsvícení umocněné bílou kovovou podkladovou deskou, která napomáhá intenzitě odlesku.

Systém „on-the-fly“ využívá funkční klávesu k nastavení širokého spektra možností bez nutnosti instalace softwaru. Nastavit lze několik režimů podsvícení, maker a uživatelské profily. Současným stiskem FN a ESC lze klávesnici přepnout z herního modu do pracovního pro zamezení nechtěného použití makra. Samotná funkční klávesa pak umožňuje jednodušší orientaci v on-the-fly režimu pouhým pohledem na klávesnici.

Cooler Master MasterKeys Pro L nVidia Edition bude dostupná na trhu v průběhu srpna za doporučenou koncovou cenu 135 euro s DPH (zhruba 3 500 Kč).

 Speciální nVidia edice mechanické klávesnice Cooler MasterTagy: MasterKeys Pro L nVidia Edition  Cooler Master  
 
Komentáře k článku
RSS
Pouze registrovaní uživatelé mohou přidat komentář!

Redakce si vyhrazuje právo odstranit neslušné a nevhodné příspěvky. Případné vyhrady na diskuze(zavináč)pctuning.cz

3 čtenáři navrhli autorovi prémii: 1.5Kč Prémie tohoto článku jsou již uzavřené, děkujeme za váš zájem.
Tento web používá k poskytování služeb soubory cookie.