Asus představil 27" monitor BE27AQLB pro podnikové prostředí
autor: Ondřej Štěpánek , publikováno 3.7.2017

Asus hodlá brzy uvést na trh svůj nový monitor BE27AQLB, jenž nabídne 27" úhlopříčku, široké možnosti polohovatelnosti a technologie pro zvýšený komfort očí. 

Design monitoru těží zejména z tenkých rámečků okolo displeje. Výhodou tohoto modelu by měla být také jeho polohovatelnost. Stojan monitoru totiž nabídne možnost rotace o 90 stupňů (pivot), otočení, naklonění  a výškového nastavení. V případě potřeby ho můžeme umístit i na zeď pomocí VESA. 

Monitor se soustředí také na snížení únavy očí. Kvůli tomu využívá reostatické ovládání podsvícení a může se pochlubit také certifikací TÜV Rheinland pro redukci blikání podsvícení (flicker-free). Co do parametrů se můžeme těšit na IPS displej s WQHD rozlišením (2560 × 1440 pixelů), pozorovací úhly 178 ° v obou směrech, 5ms (GtG) dobu odezvy a jas dosahující až na 350 cd/m2.

Asus představil 27\

Mezi další výbavou najdeme třeba také vestavěné 2W stereo reproduktory a 4portový USB 3.0 hub. Jeho typická spotřeba by měla být menší než 18,82 wattů. Využitelné vstupy jsou mini-DisplayPort, HDMI 2.0 a dual-link DVI. Rozměry BE27AQLB činí 615 × 382 - 532 × 226 mm (š × v ×h) při hmotnosti 7,7 kg.

Cenu ani konkrétní datum vydání výrobce neoznámil.   

Zdroj: techPowerUpTagy: Asus  BE27AQLB  monitor  LCD  IPS  27"  
 
Komentáře k článku
RSS
Pouze registrovaní uživatelé mohou přidat komentář!

Redakce si vyhrazuje právo odstranit neslušné a nevhodné příspěvky. Případné vyhrady na diskuze(zavináč)pctuning.cz

5 čtenářů navrhlo autorovi prémii: 2.5Kč Prémie tohoto článku jsou již uzavřené, děkujeme za váš zájem.
Tento web používá k poskytování služeb soubory cookie.