Vychází závodní hra DiRT 4, mrkněte na trailer
autor: Mirek Kočí , publikováno 6.6.2017

V pátek vychází oficiálně na počítače a konzole závody DiRT 4 a studio Codemasters na tuto událost upozorňuje novým trailerem.

V DiRT 4 budete mít na výběr celkem z více než 50 vozidel, avšak zatímco třetí díl byl zaměřený převážně na rally speciály, v novince si zazávodíme i v buginách, náklaďácích a terénních autech.

Chybět nemá režim kariéry ani vylepšený multiplayer se sledováním žebříčků napříč různými platformami. Během hraní zavítáme do Austrálie, Španělska, Švédska, Michiganu a Walesu. Zajímavou novinkou „čtyřky“ pak bude režim nazvaný Your Stage, který hráčům umožní zadat jisté parametry, a hra následně vybuduje celou trať. Takto upravené okruhy bude možné sdílet s kamarády.

Jak už bylo napsáno, DiRT 4 vychází 9. června na PC a konzole PS4 i Xbox One. Jde už o dvanáctý příspěvek do závodní série, která odstartovala s Colin McRae Rally v roce 1998. Po DiRT Rally z roku 2015 a arkádovém spin-offu Dirt: Showdown z roku 2012 se jedná o nástupce třetího DiRTu, který vyšel v roce 2011.Tagy: DiRT 4  DiRT  trailer  
 
Komentáře k článku
RSS
Pouze registrovaní uživatelé mohou přidat komentář!

Redakce si vyhrazuje právo odstranit neslušné a nevhodné příspěvky. Případné vyhrady na diskuze(zavináč)pctuning.cz

5 čtenářů navrhlo autorovi prémii: 2.5Kč Prémie tohoto článku jsou již uzavřené, děkujeme za váš zájem.
Tento web používá k poskytování služeb soubory cookie.