Toshiba uvádí na trh aktualizovanou verzi byznys notebooku Portégé X30
autor: Ondřej Štěpánek , publikováno 4.5.2017

Přesto, že Toshiba značně omezuje své působení na trhu s PC a notebooky, stále pracuje na řadě nových, či vylepšených produktů. Jedním z nich je nová, upgradovaná verze notebooku Portégé X30.

Tento kompaktní notebook získal nejen novou vnitřní výbavu, ale změnila se také jeho šasi. Nová verze je totiž tenčí a lehčí než u jeho předchůdce. Má profil o šířce 15,9 mm a váží jen něco málo přes kilogram. Zanedbatelné nejsou ani jeho specifikace v čele s procesorem Intel Core i7 rodiny Kaby Lake. 

Toshiba uvádí na trh aktualizovanou verzi byznys notebooku Portégé X30

Tomu může sekundovat až 16 GB operačních pamětí a vnitřní úložiště zajistí až 512GB SSD. Displej zařízení je 13,3palcový s rozlišením Full HD, který může být i dotykový. Lichotivá je pak také výdrž baterie, která by měla dosahovat až na 18 hodin. 

Vzhledem k zaměření notebooku se dočkáme i dalších funkcí, mezi něž se řadí sada technologií Intel vPro, čtečka otisků prstů, operační systém Windows 10 Pro, nebo třeba prodloužená 3letá záruka. To vše nás vyjde na cenu od 1 449 dolarů, což je v přepočtu a DPH zhruba 43 000 Kč.

Zdroj: NextPowerUpTagy: Toshiba  Portégé  X30  notebook  13  3"  Intel  Kaby Lake  
 
Komentáře k článku
RSS
Pouze registrovaní uživatelé mohou přidat komentář!

Redakce si vyhrazuje právo odstranit neslušné a nevhodné příspěvky. Případné vyhrady na diskuze(zavináč)pctuning.cz

3 čtenáři navrhli autorovi prémii: 0.7Kč Prémie tohoto článku jsou již uzavřené, děkujeme za váš zájem.
Tento web používá k poskytování služeb soubory cookie.