HTC U 11 se objevilo v benchmarku
autor: Mirek Kočí , publikováno 1.5.2017

V úterý 16. května dojde k oficiálnímu představení nového top modelu tchajwanského HTC. Z dostupných informací víme, že bude lákat na neobvyklý způsob ovládání pomocí gest, duální fotoaparát či superprocesor od Qualcommu. Jak výkonný chystaný smartphone bude, prozrazuje  s předstihem aplikace GeekBench.

V tomto populárním benchmarku HTC U 11 získalo 1 912 bodů v jednovláknovém testu a 6 137 bodů ve vícevláknových operacích. Pro srovnání: náš redakční Huwei P10 s čipsetem Kirin 960 nasbíral 1 861/6 314 bodů.

Připravované HTC má dostat výbavu, kterou zatopí nejlepším (a nejdražším) modelům na trhu. V jeho výbavě se objeví 5,5palcový QHD displej, který bude vsazen do precizně zpracovaného kovového těla – to navíc bude obepínat speciální rámeček, s jehož pomocí bude možné gesty telefon ovládat. Novinka bude používat supervýkonný procesor Snapdragon 835 společně s novou generací GPU Adreno a 4 GB RAM. Hlavní fotoaparát HTC U 11 bude duální se dvěma 12Mpx snímači, čelní kamerku má charakterizovat 8Mpx senzor.

HTC už dříve oznámilo, že svůj nový vrcholný model představí 16. května na akcích v Londýně, New Yorku a Tchaj-peji. Smartphone se začne prodávat v bílé, černé, červené, modré a stříbrné barvě.

HTC U 11 se objevilo v benchmarku

ZdrojTagy: HTC U 11  HTC  
 
Komentáře k článku
RSS
Pouze registrovaní uživatelé mohou přidat komentář!

Redakce si vyhrazuje právo odstranit neslušné a nevhodné příspěvky. Případné vyhrady na diskuze(zavináč)pctuning.cz

5 čtenářů navrhlo autorovi prémii: 1.7Kč Prémie tohoto článku jsou již uzavřené, děkujeme za váš zájem.
Tento web používá k poskytování služeb soubory cookie.