Dragon Quest Heroes II na sebe upozorňuje novým trailerem
autor: Mirek Kočí , publikováno 1.5.2017

Před několika dny vyšlo oficiálně pokračování hry Dragon Quest Heroes, které staví na osvědčených prvcích z prvního dílu, ale pochopitelně nabízí i mnoho nového.

Druhý díl akčního RPG přináší novou skupinku postav, které představují rozličné hrdiny z celé série. Poklidný svět, kde v míru žijí monstra a lidé je opět narušen a svět se ocitá na pokraji války. Dvojčata Lazarel a Teresa se tak musejí vydat na dalekou cestu do Accordie, aby se setkali s nejvyšším panovníkem Sedmi Království a našli tak řešení situace a přivedli na zemi znovu mír.

Digitální PC verze hry obsahuje 18 předmětů, stažitelných do hry formou DLC. Ještě lépe na tom jsou majitelé PS 4. Dragon Quest Heroes II pro tuto konzoli se u nás totiž prodává ve speciální edici Explorer, která obsahuje 15 DLC a navíc má i speciální obal.

Dragon Quest Heroes II vyšlo na evropském trhu v pátek 28. dubna na PC a PlayStation 4. Níže se můžete podívat na startovací trailer, který hru blíže představuje.Tagy: Dragon Quest Heroes II  Dragon Quest Heroes  Square Enix  
 
Komentáře k článku
RSS
Pouze registrovaní uživatelé mohou přidat komentář!

Redakce si vyhrazuje právo odstranit neslušné a nevhodné příspěvky. Případné vyhrady na diskuze(zavináč)pctuning.cz

5 čtenářů navrhlo autorovi prémii: 0.1Kč Prémie tohoto článku jsou již uzavřené, děkujeme za váš zájem.
Tento web používá k poskytování služeb soubory cookie.