Virtuální realita v Praze: Festival Czech VR Fest s konferencí
autor: Mirek Kočí , publikováno 27.4.2017

Největší festival virtuální a rozšířené reality ve Střední Evropě proběhne 24. a 25. května v Praze na Jatkách 78. Hlavní částí festivalu bude mezinárodní konference, na kterou dorazí přes 50 expertů na VR/AR, , kteří vystoupí pro více než 500 odborníků z celého světa.

Na Czech VR Festu se objeví například Veronika McGregorová z NASA, Masaru Ohnogi z šanghajské společnosti Gumi Inc., největší autorita komunity VR/AR v USA Ryan Bell, který je zakladatelem VRScoutu a má za sebou také projekt pro prezidenta Baracka Obamu. Akce se rovněž zúčastní zástupci Microsoftu, Škody Auto a dalších významných společností. Dosud svou účast potvrdilo přes padesát odborníků a investorů. Jména přednášejících a program konference organizátoři postupně doplňují.

Na výstavě si pak budou moci fandové virtuální reality na vlastní kůži vyzkoušet novinky od všech předních značek, mezi které patří Oculus Rift, HTC Vive, SONY Playstation VR, Google, Microsoft a Samsung, a setkat se přímo s výrobci a vývojáři. K dispozici budou nejenom virtuální brýle, ale i simulátory.

 

Virtuální realita v Praze: Festival Czech VR Fest s konferencíTagy: Czech VR Fest  virtuální realita  
 
Komentáře k článku
RSS
Pouze registrovaní uživatelé mohou přidat komentář!

Redakce si vyhrazuje právo odstranit neslušné a nevhodné příspěvky. Případné vyhrady na diskuze(zavináč)pctuning.cz

4 čtenáři navrhli autorovi prémii: 2Kč Prémie tohoto článku jsou již uzavřené, děkujeme za váš zájem.
Tento web používá k poskytování služeb soubory cookie.