Majitelé Nexusů a Pixelů hlásí problémy po aktualizaci na Android 7.1.2
autor: Mirek Kočí , publikováno 18.4.2017

Na oficiálním fóru společnosti Google se začínají množit stížnosti uživatelů na operační systém Android 7.1.2 Nougat. Poslední aktualizace totiž na telefonech Google Nexus 5X, Nexus 6P, Google Pixel a Pixel XL způsobuje problémy se čtečkou potisků prstů, takže uživatelé nemohou využívat důležitý bezpečnostní prvek.

K uvolnění Androidu 7.1.2 došlo během ledna, ovšem v tu dobu nejnovější verzi operačního systému využívali pouze nadšenci, neboť firmware se nacházel ve stavu beta. Pro širokou veřejnost update vyšel až na začátku dubna a bohužel se ukázalo, že není bez chyb. Mnozí uživatelé si stěžují na to, že jim znefunkčnil čtečku otisků prstů, respektive že neumožňuje přidání nového otisku.

Není to poprvé, co nejnovější verze operačního systému Android přinesla problémy. V minulosti jsme již byli svědky toho, že po updatu si uživatelé stěžovali na funkčnost fotoaparátu či chyby při využívání Bluetooth a LTE. Vždy však veškeré neduhy opravila následující aktualizace a dá se předpokládat, že jinak tomu nebude ani tentokrát.

Majitelé Nexusů a Pixelů hlásí problémy po aktualizaci na Android 7.1.2

ZdrojTagy: Android  Pixel  Android 7.1.2  Nougat  
 
Komentáře k článku
RSS
Pouze registrovaní uživatelé mohou přidat komentář!
19.4.2017 08:32:04   194.228.216.xxx 20
problem se u me neobjevil, spis me zklamala moznost scrollovani cteckou v podstate je to k nicemu, nejake stahovani notifikacni listy je mi na nic kdyz to neumi ve webovkach apod, jedine co se mi dnes stalo ze mi prisla zprava o neprijatem hovoru a mobil nevykazoval zadne odpojeni od site

Redakce si vyhrazuje právo odstranit neslušné a nevhodné příspěvky. Případné vyhrady na diskuze(zavináč)pctuning.cz

4 čtenáři navrhli autorovi prémii: 2Kč Prémie tohoto článku jsou již uzavřené, děkujeme za váš zájem.
Tento web používá k poskytování služeb soubory cookie.