Český turnaj ve virtuální realitě právě startuje!
autor: Mirek Kočí , publikováno 10.4.2017

V České republice se uskuteční první turnaj ve virtuální realitě. Kvalifikovat se do něj můžete od 10. do 30. dubna, a to hned v devíti hernách v pěti městech.

Z každé herny postoupí vždy první tři s nejlepšími výsledky do semifinálové kola, které se bude konat v pražském OD Kotva, kde se mohou účastníci už těšit na první hodnotné ceny. Osm nejlepších semifinalistů posléze postoupí do velkého finále, které proběhne 25. května v rámci Czech VR Festu. Zde hráči obhájí svůj talent a finálně poměří své herní skóre.

Největší festival virtuální a rozšířené reality ve Střední Evropě proběhne 24. a 25. května v Praze na Jatkách 78. Hlavní částí festivalu bude mezinárodní konference, na kterou dorazí přes 50 expertů na VR/AR, kteří vystoupí pro více než 500 odborníků z celého světa.

Na výstavě si pak budou moci fandové virtuální reality na vlastní kůži vyzkoušet novinky od všech předních značek, mezi které patří Oculus Rift, HTC Vive, SONY Playstation VR, Google, Microsoft a Samsung, a setkat se přímo s výrobci a vývojáři. K dispozici budou nejenom virtuální brýle, ale i simulátory.

Poznámka: Partnerské herny, které poslouží k tréninku a nominaci do semifinále, najdete v Praze (Kino Pilotů – Brainz, Dimension, Keen VR, Virtuální realita Argentinská KVR), v Plzni (VR Future, VRRoom Pilsen), v Hradci Králové (Holodeck), Pardubicích (Virtuální realita Pardubice) a Kladně (virtualGame).

Český turnaj ve virtuální realitě právě startuje!Tagy: Czech VR Fest  
 
Komentáře k článku
RSS
Pouze registrovaní uživatelé mohou přidat komentář!

Redakce si vyhrazuje právo odstranit neslušné a nevhodné příspěvky. Případné vyhrady na diskuze(zavináč)pctuning.cz

6 čtenářů navrhlo autorovi prémii: 3Kč Prémie tohoto článku jsou již uzavřené, děkujeme za váš zájem.
Tento web používá k poskytování služeb soubory cookie.