Zotac přijde s novými mini-PC Zbox s CPU Kaby Lake pro firemní klientelu
autor: Ondřej Štěpánek , publikováno 21.3.2017

Na firemní využití v byznys segmentu by se měly zaměřit nové kompaktní počítače řady Zbox. Konkrétně se jedná o dva modely, které mají téměř totožné specifikace.

Oba dva počítače jsou poskládané do SFF obdelníkové skříně, která je v obou případech téměř totožná. Zásadním rozdílem mezi MI549 a CI549 je ten, že MI549 disponuje vnitřním ventilátorem a je tak částečně aktivně chlazený, zatímco CI549 je chlazený zcela pasivně a hodí se tak lépe do prostředí, kde je vyžadován absolutní klid. Vnitřní výbava obou mini-PC je úplně stejná.

 Zotac přijde s novými mini-PC Zbox s CPU Kaby Lake pro firemní klientelu

Oba počítače využívají procesor Intel Core i5-7300U, jemuž mohou sekundovat paměti DDR4 ve dvou slotech. Součástí procesoru je grafický čip Intel HD Graphics 620. Pro disky je připravena jedna pozice pro SATA HDD či SSD. Celkem bohatá je i konektivita, která na zadním panelu zahrnuje tři porty USB 3.0 typu A, dvojici gigabitových ethernetových portů, výstup HDMI a šroubovací konektor pro anténu na Wi-Fi 802.11ac a Bluetooth 4.2. 

 Zotac přijde s novými mini-PC Zbox s CPU Kaby Lake pro firemní klientelu

Na čelním panelu pak najdeme čtečku paměťových karet SDXC, dvojici audio konektorů, dva porty USB 3.1 typu C (jeden pro Thunderbolt 3).Jediné, co doposud výrobce nezveřejnil, je cena obou počítačů.   

Zdroj: NextPowerUpTagy: Zotac  Zbox  MI549  CI549  mini-PC  barebon  SFF  Kaby Lake  Intel  
 
Komentáře k článku
RSS
Pouze registrovaní uživatelé mohou přidat komentář!

Redakce si vyhrazuje právo odstranit neslušné a nevhodné příspěvky. Případné vyhrady na diskuze(zavináč)pctuning.cz

6 čtenářů navrhlo autorovi prémii: 3Kč Prémie tohoto článku jsou již uzavřené, děkujeme za váš zájem.
Tento web používá k poskytování služeb soubory cookie.