Exkluzivní trailer na Mass Effect: Andromeda
autor: Mirek Kočí , publikováno 17.3.2017

Tuzemské zastoupení nVidie nás informovalo o vydání nové upoutávky ke sci-fi Mass Effect: Andromeda, ve které najdeme exkluzivní interview s vývojáři a několik záběrů přímo ze hry, natočených ve 4K rozlišení se zapnutou technologií HDR.

Nový Mass Effect nás zavede do galaxie Andromeda, daleko za mléčnou dráhou, kde budeme v roli Pathfindera - velitele vojenské jednotky průzkumníků - v nepřátelském prostředí bojovat za nový domov pro lidstvo. Hra by měla nabídnout epický zážitek, čemuž napomůže i podpora technologií HDR a nVidia Ansel. 

Právě se druhou jmenovanou chce kalifornský výrobce změnit způsob, jakým jsou běžně pořizovány screenshoty z hraní. Technologie pojmenovaná po slavném krajinářském fotografovi Anselu Adamsovi umožňuje tvořit screenshoty v rozlišení až 8 Mpx a také 360° snímky pro prohlížení ve VR headsetu. Hráči navíc mohou aplikovat i řadu filtrů stejně jako při práci s opravdovou digitální kamerou a ze snímků získat data ve formátu EXR a využít HDR pro dodatečné úpravy v grafickém editoru.

Doporučená grafika pro rozběhnutí hry je GeForce GTX 1060. Pokud byste si chtěli hraní užít na maximální rozlišení, je doporučováno být vybaven/a GTX 1070, 1080 či 1080 Ti. V průběhu uplynulých dní to upřesnily firmy EA a BioWare.

Mass Effect: Andromeda vychází již 23. března na Xbox One, PlayStation 4 a PC.Tagy: nVidia  Mass Effect  Andromeda  
 
Komentáře k článku
RSS
Pouze registrovaní uživatelé mohou přidat komentář!
18.3.2017 09:44:36   46.16.121.xxx 73
Poslední dobou se vyvíjí hezké hry (vizáží), ale maximálně tupé. Buď náš chce USA naučit válčit (od PC to asi nebude až tak možné), nebo jsou všechny gamesky jako vejce vejci... střílej, vražď a nepřemýšlej, nebo to prostě studia nemaj v plánu. Gameska by měla mít děj... a tady to vypadá na posun. Doufám, že se nemýlím a že bude hra normální. Ti je doma, takže na plné koule...jen ať je to už tady!

Redakce si vyhrazuje právo odstranit neslušné a nevhodné příspěvky. Případné vyhrady na diskuze(zavináč)pctuning.cz

12 čtenářů navrhlo autorovi prémii: 3.6Kč Prémie tohoto článku jsou již uzavřené, děkujeme za váš zájem.
Tento web používá k poskytování služeb soubory cookie.