Exkluzivní trailer na Mass Effect: Andromeda
autor: Mirek Kočí , publikováno 17.3.2017

Tuzemské zastoupení nVidie nás informovalo o vydání nové upoutávky ke sci-fi Mass Effect: Andromeda, ve které najdeme exkluzivní interview s vývojáři a několik záběrů přímo ze hry, natočených ve 4K rozlišení se zapnutou technologií HDR.

Nový Mass Effect nás zavede do galaxie Andromeda, daleko za mléčnou dráhou, kde budeme v roli Pathfindera - velitele vojenské jednotky průzkumníků - v nepřátelském prostředí bojovat za nový domov pro lidstvo. Hra by měla nabídnout epický zážitek, čemuž napomůže i podpora technologií HDR a nVidia Ansel. 

Právě se druhou jmenovanou chce kalifornský výrobce změnit způsob, jakým jsou běžně pořizovány screenshoty z hraní. Technologie pojmenovaná po slavném krajinářském fotografovi Anselu Adamsovi umožňuje tvořit screenshoty v rozlišení až 8 Mpx a také 360° snímky pro prohlížení ve VR headsetu. Hráči navíc mohou aplikovat i řadu filtrů stejně jako při práci s opravdovou digitální kamerou a ze snímků získat data ve formátu EXR a využít HDR pro dodatečné úpravy v grafickém editoru.

Doporučená grafika pro rozběhnutí hry je GeForce GTX 1060. Pokud byste si chtěli hraní užít na maximální rozlišení, je doporučováno být vybaven/a GTX 1070, 1080 či 1080 Ti. V průběhu uplynulých dní to upřesnily firmy EA a BioWare.

Mass Effect: Andromeda vychází již 23. března na Xbox One, PlayStation 4 a PC.Tagy: nVidia  Mass Effect  Andromeda  
 
Komentáře k článku
RSS
Pouze registrovaní uživatelé mohou přidat komentář!

Redakce si vyhrazuje právo odstranit neslušné a nevhodné příspěvky. Případné vyhrady na diskuze(zavináč)pctuning.cz

12 čtenářů navrhlo autorovi prémii: 3.6Kč Prémie tohoto článku jsou již uzavřené, děkujeme za váš zájem.
Tento web používá k poskytování služeb soubory cookie.