Creators Update pro Windows 10 je hotový
autor: Mirek Kočí , publikováno 16.3.2017

Práce na nové velké aktualizaci pro operační systém Windows 10 jsou u konce. Tvrdí to server Windows Central, podle jehož zástupců se takzvaný Creators Updatu začne distribuovat v následujících týdnech.

Aktualizace by ještě během března měla zamířit na testy v rámci programu Windows Insider, který využívají nadšenci a vývojáři, aby se ještě stihly vychytat drobné chybky. Verze uvolněná do Windows Insideru by nicméně měla představovat již finální produkt, do kterého snad nebude příliš nutné zasahovat.

Chystaná aktualizace, pojmenovaná jako Creators Update, se zaměří především na dovednosti operačního systému Windows 10 v oblasti 3D technologií. Do systému bude doplněna lepší podpora virtuální reality, hráči ocení i lepší podporu pro hraní ve 4K a přepracována bude kompletně aplikace malování, nově v ní bude možné snadno vytvářet trojrozměrné objekty.

Aktualizace bude podobně jako tzv. „Anniversary Update“ (Výroční aktualizace) distribuovaná ve vlnách, takže nebude okamžitě dostupná pro všechny uživatele.

Creators Update pro Windows 10 je hotový

Zdroj 1 2Tagy: Microsoft  Windows 10  Creators Update  
 
Komentáře k článku
RSS
Pouze registrovaní uživatelé mohou přidat komentář!

Redakce si vyhrazuje právo odstranit neslušné a nevhodné příspěvky. Případné vyhrady na diskuze(zavináč)pctuning.cz

9 čtenářů navrhlo autorovi prémii: 2.9Kč Prémie tohoto článku jsou již uzavřené, děkujeme za váš zájem.
Tento web používá k poskytování služeb soubory cookie.