Sygic Car Navigation dostává novou funkci Ceny paliva
autor: Mirek Kočí , publikováno 27.2.2017

Aplikace Car Navigation od Sygic, která má více než 150 milionů uživatelů po celém světě a celosvětové pokrytí, dnes získala novou funkci, která uživatelům umožní sledovat ceny pohonných hmot a s tím související náklady v reálném čase.

Nová funkce Ceny paliva bude dostupná u aplikace Sygic Car Navigation pro technologie MirrorLink 1.1, Jaguar a Land Rover InControl a HondaLink App Launcher. Je také optimalizována, aby bezproblémově spolupracovala s dotykovou obrazovkou AppLink ve vozidlech Ford prostřednictvím technologie Smart Device Link (SDL).

Uživatelé budou mít přístup k živým informacím o cenách pohonných hmot poskytovaným službou Oil Price Information Service (OPIS), které jsou zobrazovány přímo z aplikace na dotykovou obrazovku ve vozidle a tím uživateli umožňují pozorně sledovat provoz na silnici a mít ruce na volantu.

„Nová funkce, která je nadstavbou připojené aplikace Car Navigation a díky níž uživatelé budou moci pozorněji sledovat ceny paliva, kombinuje výhody chytrého telefonu a automobilových technologií. Budete moci používat všechny funkce a osobní a uživatelská nastavení ze svého chytrého telefonu,“ uvedl Peter Schubert, ředitel pro automobilový průmysl v Sygic.

Sygic GPS je navigační aplikace, která má již 150 milionů stažení a pokrytí více než 200 zemí po celém světě ve více než 40 jazycích. Prostřednictvím aplikace Car Navigation Sygic připojí váš telefon k vašemu vozidlu a umožní tak pokročilou navigaci a uživatelům nabídne přístup k různým standardům připojení pro chytré telefony v automobilovém průmyslu.

Sygic Car Navigation dostává novou funkci Ceny paliva

Sygic Car Navigation dostává novou funkci Ceny paliva

Zdroj: SygicTagy: Car Navigation  Sygic  aplikace  
 
Komentáře k článku
RSS
Pouze registrovaní uživatelé mohou přidat komentář!

Redakce si vyhrazuje právo odstranit neslušné a nevhodné příspěvky. Případné vyhrady na diskuze(zavináč)pctuning.cz

Jeden čtenář navrhl autorovi prémii: 0.5Kč Prémie tohoto článku jsou již uzavřené, děkujeme za váš zájem.
Tento web používá k poskytování služeb soubory cookie.