Razer stále nemá ponětí, kam se ztratily ukradené notebooky Valerie
autor: Mirek Kočí , publikováno 18.2.2017

Naděje na nalezení alespoň jednoho ze dvou prototypů unikátního herního notebooku Razer Valerie, k jejichž odcizení došlo v průběhu veletrhu CES na začátku roku, zřejmě definitivně vzaly za své. Po počítačích se slehla zem a vyšetřování ustrnulo na mrtvém bodě.

Razer do dnešního dne neobdržel žádnou relevantní informaci, která by vedla k dopadení zlodějů. A to i přesto, že za ni nabízí odměnu ve výši 25 000 dolarů (bezmála 640 000 korun). Notebooky se koncem ledna nakrátko objevily na jednom čínském aukčním portálu, nabídka ale byla okamžitě stažena. Dodnes se přitom neví, zdali se náhodou nejednalo o nejapný žert

Notebook Razer Valerie byl jedním z největších lákadel veletrhu CES, který se začátkem roku uskutečnil v Las Vegas. Valerie se stal vůbec prvním notebookem na světě, který je vybavený třemi obrazovkami. Ty mohou sloužit k práci, ale samozřejmě i k zábavě – k hraní her. Počítač má totiž výkon dostatečný i na spuštění nejnovějších titulů. V útrobách testovacích vzorků se ukrýval procesor Intel Core i7 společně s grafickou kartou nVidia GTX 1080.

Razer stále nemá ponětí, kam se ztratily ukradené notebooky ValerieTagy: Razer  Razer Valerie  notebook  
 
Komentáře k článku
RSS
Pouze registrovaní uživatelé mohou přidat komentář!
19.2.2017 20:21:47   95.103.60.xxx 131
Mohli by posielať aj iné fotky k týmto reklamným správam. Tá jedná je už celkom nudná.

Redakce si vyhrazuje právo odstranit neslušné a nevhodné příspěvky. Případné vyhrady na diskuze(zavináč)pctuning.cz

24 čtenářů navrhlo autorovi prémii: 10.4Kč Prémie tohoto článku jsou již uzavřené, děkujeme za váš zájem.
Tento web používá k poskytování služeb soubory cookie.