Trust představuje další produkty pro chytrou domácnost a bezpečnostní systém
autor: Mirek Kočí , publikováno 14.2.2017

Společnost Trust doplňuje portfolio produktů pro chytrou domácnost o bezdrátové objímky, bezdrátové adaptéry do zásuvky a jejich spínače. Obohacení se dočkal také Trust Security System, který získal volitelnou WiFi IP kameru s nočním viděním, možností zobrazení přes chytrá zařízení a vestavěným reproduktorem.

Wireless Switching Set obsahuje bezdrátový vypínač AWST-8800 obdobného designu na jaký jsou uživatelé zvyklí ve svém bytě či domě a klasickou objímku AFR-060, která se našroubuje do již existující. Vypínač lze namontovat pomocí dodávaných šroubků či nalepit na samolepku. Pokročilejší variantou je sada s ovladačem AYCT-102, kterým lze ovládat až 16 spárovaných přijímačů a rozsvěcet tak světla či aktivovat a deaktivovat další zařízení v portfoliu Trust Smart Home.

K dispozici je dále Wireless Switching Set APA3-1500R obsahující tři bezdrátové adaptéry do zásuvky a ovladač. Slouží například jako spínače pro připojené lampy a další zařízení do výkonu 1 500 W. Zásuvkový adaptér je osazen dětskou ochranou. Všechny uvedené vysílače fungují na vzdálenost až 30 metrů a jsou kompatibilní s dalšími přijímači. Produkty v sadách jsou přitom dostupné také samostatně.

Trust představuje další produkty pro chytrou domácnost a bezpečnostní systém

Mezi další novinky se řadí speciální LED žárovka Wireless Dimmable LED Bulb ALED-2709 s integrovaným bezdrátovým modulem pro komunikaci se všemi vypínači a ovladači Trust nebo přes aplikaci v telefonu či tabletu. 60W žárovka poskytne svítivost 806 lumenů, teplé bílé LED světlo a životnost 20 000 hodin. Umožnuje jak klasické vypnutí/zapnutí, tak široký rozsah plynulého stmívání od 10 do 100 %.

Doplňkem v bezpečnostním systému Trust je WiFi IP kamera s nočním viděním. Nabízí HD rozlišení 1280 × 720 pixelů a širokoúhlou čočku pro optimální velikost snímané oblasti. Díky WiFi připojení umožnuje sledovat snímaný obraz odkudkoli přes internet, nebo přes aplikaci Trust Smart Home dostupnou zdarma v Google Play a Apple Store.

Kamera upozorní na detekovaný pohyb prostřednictvím notifikace, záznam je možné ukládat na microSD kartu. Trust Wi-Fi IP kamera disponuje také vestavěným reproduktorem pro vzdálenou komunikaci. Součástí balení je stojan vhodný k umístění na horizontální i vertikální povrch a 3 m dlouhý napájecí kabel.

Ceny:

Trust Wireless Switching Set AWST-8800 & AFR-060 (1 299 Kč s DPH)

Trust Wireless Switching Set AYCT-102 & AFR-060 (1 299 Kč s DPH)

Trust Wireless Switching Set APA3-1500R (829 Kč s DPH)

Trust Wireless Dimmable LED Bulb ALED-2709 (599 Kč s DPH)

Trust WIFI IP CAMERA with Night Vision (2 299 Kč)

Trust představuje další produkty pro chytrou domácnost a bezpečnostní systémTagy: Trust  Trust Security System  
 
Komentáře k článku
RSS
Pouze registrovaní uživatelé mohou přidat komentář!
16.2.2017 18:39:53   95.103.60.xxx 20
No to je strasne chytre a hlavne krasne.

Neuhladny ovladac na 1 ziarovku so zavitom z roku krista bez moznosti volby teploty svetla.

Chytrost si predstavujem tak, ze na tabletke si budem ovladat celu miestnost a nie jednu hnusnu ziarovku.

Hold Trash znacka bola v mojich ociach vzdy lowcost china.

Redakce si vyhrazuje právo odstranit neslušné a nevhodné příspěvky. Případné vyhrady na diskuze(zavináč)pctuning.cz

Jeden čtenář navrhl autorovi prémii: 0.5Kč Prémie tohoto článku jsou již uzavřené, děkujeme za váš zájem.
Tento web používá k poskytování služeb soubory cookie.