Lenovo IdeaCentre Y710 Cube míří na tuzemský trh
autor: Mirek Kočí , publikováno 31.1.2017

Počítač přináší slušný výkon ve snadno přenosném provedení. Díky kombinaci výkonného procesoru od Intelu, grafiky GTX 1080 a dostatku úložného prostoru s volitelným SSD vyhoví i náročnějším uživatelům.

Počítač je navržen tak, aby jej hráči mohli kdykoliv přenést tam, kam potřebují. Vybaven je proto vestavěným držákem pro velmi snadnou manipulaci a někdo možná ocení i vnější červené LED osvícení.

V oblasti hardwaru zákazníci mají na výběr mezi procesory Skylake, o vykreslování grafiky se může starat karta až GeForce GTX 1080 a operační paměti typu DDR4 může být až 32 GB. Lenovo dále vsadilo na systém Windows 10 Home, který najdeme předinstalovaný na SSD s kapacitou 256 GB a další data lze ukládat na 2TB pevný disk.

Pro ty hráče je také dostupná široká škála možností a doplňků k vybrané konfiguraci. Volitelně je k dispozici například bezdrátový ovladač Xbox One s přijímačem, případně klávesnice a myš. Síť je realizována řešením Killer DoubleShot Pro, které spojuje propustnost ethernetového kabelu s WiFi.

Počítač Lenovo IdeaCentre Y710 Cube je na našem trhu dostupný za cenu od 39 999 Kč včetně DPH.

Lenovo IdeaCentre Y710 Cube míří na tuzemský trhTagy: Lenovo  IdeaCentre Y710 Cube  
 
Komentáře k článku
RSS
Pouze registrovaní uživatelé mohou přidat komentář!

Redakce si vyhrazuje právo odstranit neslušné a nevhodné příspěvky. Případné vyhrady na diskuze(zavináč)pctuning.cz

7 čtenářů navrhlo autorovi prémii: 1.9Kč Prémie tohoto článku jsou již uzavřené, děkujeme za váš zájem.
Tento web používá k poskytování služeb soubory cookie.