Alza.cz prodává certifikované herní sestavy pro eSport
autor: Mirek Kočí , publikováno 26.1.2017

Pokud uvažujete nad nákupem dobře vybavené herní sestavy, na které rozběháte bez problémů nejnovější herní pecky na plné detaily, možná vás zaujme nabídka e-shopu Alza.cz. Ten totiž aktuálně začal nabízet herní počítače s certifikací pro turnaj Intel Extreme Masters.

Sestava Alza IEM Certified PC GTX1080 sází na zbrusu nový procesor Intel Kaby Lake, konkrétně se jedná o model Core i7-7700K s otevřeným násobičem a bohatými možnostmi přetaktování. Ostatně vodní chlazení NZXT Kraken X41 je toho prakticky zárukou. Výkonný procesor pak doplňuje grafická karta GeForce GTX 1080 od výrobce MSI, přičemž prodejce tvrdí, že Battlefield 1 rozběháte bez problémů na průměrných 51 FPS ve 4K rozlišení.

Počítač Alza IEM Certified PC GTX1070 nabízí odlehčenou variantu s procesorem Intel Core i5-7600K Kaby Lake, který doplňuje grafika MSI GTX 1070 ARMOR 8G OC. I přes výkonností pokles byste si měli ve 4K vychutnat již zmiňovaný Battlefield 1 při 49 FPS.

Alza.cz prodává certifikované herní sestavy pro eSport

Alza.cz prodává certifikované herní sestavy pro eSport

Obě sestavy mají ve svých útrobách SSD Intel 600p M.2 s kapacitou 512 GB. Pro data je pak připravený 2TB nebo 1TB pevný disk WD Blue. Veškerý hardware je poskládaný do skříně NZXT S340 Elite, která je navíc vylepšena o vinylovou folii s herní tématikou a obdržíte k ní i praktický magnetický držák na zavěšení sluchátek nebo VR brýlí. Ty lze jednoduše připojit k čelnímu panelu, kde se nachází HDMI konektor.

Na oba počítače Alza.cz poskytuje záruku v délce trvání 3 roky a to navíc v takzvaném prioritním režimu, kdy maximálně za 96 hodin bude opravené PC opět na cestě k vám domů.

Cena:

Alza IEM Certified PC GTX1080 přijde na 56 990 Kč (v ceně je voucher Intel Extreme Masters v hodnotě 4 790 Kč)

Alza IEM Certified PC GTX1070 přijde na 44 990 Kč (v ceně je voucher Intel Extreme Masters v hodnotě 4 790 Kč)

Alza.cz prodává certifikované herní sestavy pro eSport

Alza.cz prodává certifikované herní sestavy pro eSport 

Zdroj: AlzaTagy: Alza.cz  eSport  Alza IEM Certified PC GTX1080  Alza IEM Certified PC GTX1070  
 
Komentáře k článku
RSS
Pouze registrovaní uživatelé mohou přidat komentář!

Redakce si vyhrazuje právo odstranit neslušné a nevhodné příspěvky. Případné vyhrady na diskuze(zavináč)pctuning.cz

40 čtenářů navrhlo autorovi prémii: 8.8Kč Prémie tohoto článku jsou již uzavřené, děkujeme za váš zájem.
Tento web používá k poskytování služeb soubory cookie.