Evolveo StrongPhone G4 odolá pádům i dešti
autor: Mirek Kočí , publikováno 19.1.2017

Evolveo uvádí na trh StrongPhone G4, což je kompaktní smartphone s Androidem, který odolá nejen prachu a vodě, ale díky vnitřnímu rámu z hořčíku i pádům na tvrdý povrch.

Ačkoli přibývá smartphonů, pro které pobyt ve vodě automaticky nemusí znamenat labutí píseň, skutečně odolných přístrojů, jež se nezaleknou hrubšího zacházení, mnoho není. Proto vítáme, že Evolveo na odolné mobily nezanevřelo a připravilo novinku StrongPhone G4.

Jedná se o smartphone se pětipalcovým HD IPS displejem, který chrání sklíčko Gorilla Glass 3. Procesor je čtyřjádrový a od výrobce MediaTek, doplňují ho 3 GB RAM a 32 GB paměti pro data a systém Android 6.0 Marshmallow. Pochopitelně nechybí slot pro microSD karty.

Dále je telefon vybaven osmimegapixelovým fotoaparátem, který umožňuje záznam videa v kvalitě 1080p (Full HD). StrongPhone G4 také podporuje rychlé nabíjení baterie (3 000 mAh) a má šuplíčky pro dvě SIM.

Celá konstrukce telefonu splňuje kritéria norem IP68 a MIL-STD-810G:2008. Nový StrongPhone nabízí í obligátní bezdrátové technologie Bluetooth 4.0 (BLE/Smart), WiFi a standardy GPS/GLONASS.  Na internet se lze samozřejmě připojit i přes LTE.

Evolveo StrongPhone G4 se na tuzemském trhu prodává za cenu 8 890 Kč.

Evolveo StrongPhone G4 odolá pádům i dešti Evolveo StrongPhone G4 odolá pádům i dešti Evolveo StrongPhone G4 odolá pádům i deštiTagy: Evolveo  StrongPhone G4  Android  
 
Komentáře k článku
RSS
Pouze registrovaní uživatelé mohou přidat komentář!

Redakce si vyhrazuje právo odstranit neslušné a nevhodné příspěvky. Případné vyhrady na diskuze(zavináč)pctuning.cz

7 čtenářů navrhlo autorovi prémii: 1.9Kč Prémie tohoto článku jsou již uzavřené, děkujeme za váš zájem.
Tento web používá k poskytování služeb soubory cookie.