Příčinou požárů Galaxy Note 7 byly vadné baterie
autor: Mirek Kočí , publikováno 16.1.2017

Podle agentury Reuters, která se odvolává na zdroje obeznámené s vyšetřováním, mohou za exploze phabletu Samsung Galaxy Note 7 přeci jenom vadné baterie.

Zpráva nicméně není dostatečně detailní a není tak jasné, zda problémy přičítá opravdu pouze baterii nebo i uložení samotných článků. Jak už dříve totiž ve své analýze uvedla společnost Instrumental, za exploze údajně mohl údajně agresivní design, který zvyšoval riziko závady baterie.

Právě nedostatek prostoru pro akumulátor měl způsobit, že vrcholný model Samsungu nespasily ani úplně nové baterie. Phablety se opět přehřívaly a jihokorejský elektronický gigant byl nucen je opět stáhnout z pultů obchodů.

Zprávu, která celou kauzu vybuchujícího Note 7 detailně zmapovala, Samsung veřejnosti ukáže 23. ledna. Ať už za problémy mohl samotný akumulátor, agresivní design či případně kombinace obou těchto faktorů, je to velká škoda. Galaxy Note 7 byl totiž špičkový smartphone s řadou praktických funkcí a především dotykovým perem S-Pen, které ho odlišuje od konkurence.

Příčinou požárů Galaxy Note 7 byly vadné baterie

ZdrojTagy: Galaxy Note 7  Androiod  Note 7  
 
Komentáře k článku
RSS
Pouze registrovaní uživatelé mohou přidat komentář!

Redakce si vyhrazuje právo odstranit neslušné a nevhodné příspěvky. Případné vyhrady na diskuze(zavináč)pctuning.cz

8 čtenářů navrhlo autorovi prémii: 4Kč Prémie tohoto článku jsou již uzavřené, děkujeme za váš zájem.
Tento web používá k poskytování služeb soubory cookie.