SilverStone RL06: nová ATX skříň s celoperforovaným čelem a velkým oknem bočnice
autor: Ondřej Štěpánek , publikováno 27.12.2016

Firma SilverStone oživuje svoji nabídku počítačových skříní o nový model RL06, který potěší jednoduchým designem, jemuž dominuje velké okno do bočnice a perforovaný čelní panel. Za zmínku stojí také slušný prostor pro vnitřní komponenty a prvky chlazení. 

Do interiéru můžeme zvolit základní desky formátu ATX díky rozměrům 455 × 200 × 477 mm. Na ně potom třeba grafické karty až s délkou 348 mm a chladiče procesorů vysoké maximálně 158 mm. O chlazení se ve skříni může starat až 240mm radiátor na čele, popřípadě tři 120mm ventilátory. Další až 240mm radiátor lze instalovat pod vrchní panel. Součástí skříně je už v základu 120mm větrák na zádi skříně. 

SilverStone RL06: nová ATX skříň s celoperforovaným čelem a velkým oknem bočnice

Zakoupit lze také verzi Pro, která je již od základu vybavená trojicí předinstalovaných 120mm LED ventilátorů za čelní perforací. Pro napájecí zdroj a disky je vyhrazený prostor na dně skříně. Ten může mít délku až 200 mm. Pro disky je připraveno celkem pět pozic. Tři 3,5palcové a dvě 2,5palcové. Na instalaci optické mechaniky můžeme v tomto případě zapomenout. 

SilverStone RL06: nová ATX skříň s celoperforovaným čelem a velkým oknem bočnice

Mezi I/O prvky panelu umístěného na vrch skříně patří dvojice portů USB 3.0, dva porty USB 2.0 a audio jack pro sluchátka a mikrofon. Datum vydání zatím přesně neznáme, nicméně mělo by k němu dojít ještě tento měsíc. Standardní verze by měla přijít na 80 dolarů, což by mohlo odpovídat zhruba 2 500 Kč s DPH. Varianta Pro bude potom o něco dražší. Na výběr budeme mít černo-červenou variantu, nebo bílo-černé provedení.

Zdroj: techPowerUpTagy: SilverStone  RL06  PC skříň  case  midi-tower  ATX  
 
Komentáře k článku
RSS
Pouze registrovaní uživatelé mohou přidat komentář!

Redakce si vyhrazuje právo odstranit neslušné a nevhodné příspěvky. Případné vyhrady na diskuze(zavináč)pctuning.cz

5 čtenářů navrhlo autorovi prémii: 2.5Kč Prémie tohoto článku jsou již uzavřené, děkujeme za váš zájem.
Tento web používá k poskytování služeb soubory cookie.