LG přijde příští rok s ještě tenčím a lehčím notebook Gram
autor: Ondřej Štěpánek , publikováno 23.12.2016

LG není příliš aktivním výrobcem notebooků a ultrabooků, o to více letos překvapil s modelem Gram. Ultratenký notebook LG Gram byl představen v lednu v rámci veletrhu CES. Tehdy šlo o jeden z nejtenčích a nejlehčích dostupných notebooků s hmotností pouhých 0,98 kg. LG se s produktem nespokojilo a pro rok 2017 si připravilo ještě lehčí variantu. 

Kromě zeštíhlující kůry bychom se u nového modelu měly dočkat také nových funkcí, mezi nimiž by se měl objevit třeba skener otisků prstů, rozhraní Thunderbolt, nebo třeba baterie s větší kapacitou. Notebook navíc bude nabízet možnost výběru z 13,3", 14" či 15,6palcového provedení.

LG přijde příští rok s ještě tenčím a lehčím notebook Gram

Jednotlivé modely by se měly lišit vnitřní výbavou, ale také kapacitou baterie, která by se měla pohybovat od 34,61 Wh až po 60 Wh. Zákazníci si budou moci vybrat také z procesorů Intel Core i5 či Core i7 ze sedmé generace Kaby Lake, až z 512GB SSD úložiště. Společným jmenovatelem by měl být IPS displej s Full HD rozlišením. 

LG přijde příští rok s ještě tenčím a lehčím notebook Gram

Lze očekávat, že LG se s novým odlehčeným modelem pochlubí v rámci veletrhu CES 2017. Otázkou zůstává, zda bude Gram dostupný také u nás, jelikož letošní verze byla určena především pro americký trh a u nás se neprodávala. 

Zdroj: NextPowerUpTagy: LG  Gram  notebook  Intel  Kaby Lake  
 
Komentáře k článku
RSS
Pouze registrovaní uživatelé mohou přidat komentář!

Redakce si vyhrazuje právo odstranit neslušné a nevhodné příspěvky. Případné vyhrady na diskuze(zavináč)pctuning.cz

4 čtenáři navrhli autorovi prémii: 2Kč Prémie tohoto článku jsou již uzavřené, děkujeme za váš zájem.
Tento web používá k poskytování služeb soubory cookie.