Samsung při koupi smartphonů Galaxy S7 a Galaxy S7 edge vrátí 3 000 Kč
autor: Mirek Kočí , publikováno 2.12.2016

Samsung si pro své zákazníky v předvánočním období připravil speciální akci. Ti, kteří si zakoupí telefon Galaxy S7 nebo Galaxy S7 edge, získají 3 000 Kč zpět. Cenové zvýhodnění je určené pro prvních 1 400 zaregistrovaných modelů S7 a prvních 1 650 modelů S7 edge. Akce platí od 1. prosince  do 23. prosince.

Po registraci zakoupeného produktu na www.samsung-bonus.eu získají klienti 3 000 Kč na účet, složenkou nebo na Samsung značkových prodejnách na Samsung/VISA kartu. K získání slevy stačí registraci provést do 14 dní od nákupu a nejdéle však do 23. prosince. Je potřeba vyplnit výrobní číslo zakoupeného přístroje, zaslat fotografii štítku a nahrát účtenku.

„Vánoce se blíží a s nimi i tradiční hon na dárky. Těm, kteří se rozhodnou své blízké obdarovat našimi telefony Samsung Galaxy S7 a S7 edge, proto vrátíme zpět 3 000 korun, abychom jim předvánoční nakupování zpříjemnili a zároveň ulevili jejich peněžence,” říká Roman Šebek, ředitel mobilní divize ve společnosti Samsung Electronics Czech and Slovak.

Samsung při koupi smartphonů Galaxy S7 a Galaxy S7 edge vrátí 3 000 Kč

Zdroj: SamsungTagy: Samsung  Galaxy S7  Galaxy S7 edge  Android  
 
Komentáře k článku
RSS
Pouze registrovaní uživatelé mohou přidat komentář!

Redakce si vyhrazuje právo odstranit neslušné a nevhodné příspěvky. Případné vyhrady na diskuze(zavináč)pctuning.cz

6 čtenářů navrhlo autorovi prémii: 2.2Kč Prémie tohoto článku jsou již uzavřené, děkujeme za váš zájem.
Tento web používá k poskytování služeb soubory cookie.