Asus Transformer 3 Pro: Slušně vybavený hybrid je v prodeji
autor: Mirek Kočí , publikováno 3.11.2016

Asus začal v Česku prodávat Transformer 3 Pro T303, univerzální notebook typu 2 v 1 s odnímatelným 12,6palcovým displejem a tělem vyrobeným z pevné slitiny hořčíku a hliníku.

Počítač je vybaven šestou generací procesorů Intel Core i5/i7, 4 GB nebo 8 GB operační paměti a SS s kapacitou až 256 GB či 512 GB. Tiché chlazení zajišťuje chladič ThermoMaster Pro, což je 0,5 mm tenký modul tvořený odpařovací komorou plněnou kapalinou a tři milimetry tenký chladící větrák s keramickým ložiskem, jehož úkolem je odvádět horký vzduch.

Displej má úhlopříčku 12,6 palce a 3K rozlišení 2 880 × 1 920 pixelů. Protože je vyrobený technologií IPS, nabídne široké pozorovací úhly a věrné barevné podání. Přítomny jsou i technologie TruVivid direct-bonding, Tru2Life Video či Eye Care. Zvukový přednes obstarává audio systém SonicMaster Premium, který byl vyvinut ve spolupráci se společností Harman Kardon.

Tablet má profil tenký pouhých 8,35 milimetru a hmotnost 790 gramů. Součástí balení je také velmi tenká klávesnice Transformer Cover Keyboard, která se připojuje magneticky, což uživatelům dovoluje snadný přechod z režimu tabletu do režimu notebooku a naopak. Díky decentnímu podsvícení jsou klávesy viditelné v jakémkoli prostředí. Klávesnice má zdvih 1,4 mm a chybět nemůže ani velký touchpad krytý sklem s podporou funkcí multidotykových gest systému Windows.

Asus Transformer 3 Pro nabízí také celou řadu portů. Vedle USB 3.0 typu A, plnohodnotného konektoru HDMI pro připojení externího monitoru nebo čtečky microSD karet, je vybaven i portem USB typu C s podporou technologie Thunderbolt 3.

Základní model Transformeru 3 Pro (T303UA-GN027T) s procesorem Intel Core i5 6200U a 4 GB RAM je možné nakupovat za 29 990 Kč s DPH. Lépe vybavená varianta T303UA-GN028R, v jejíž výbavě je čip Intel Core i7 6500U a 8 GB operační paměti, má oficiální cenu 39 990 Kč.

Asus Transformer 3 Pro: Slušně vybavený hybrid je v prodejiTagy: Transformer 3 Pro T30  Asus  Transformer  
 
Komentáře k článku
RSS
Pouze registrovaní uživatelé mohou přidat komentář!

Redakce si vyhrazuje právo odstranit neslušné a nevhodné příspěvky. Případné vyhrady na diskuze(zavináč)pctuning.cz

5 čtenářů navrhlo autorovi prémii: 2.5Kč Prémie tohoto článku jsou již uzavřené, děkujeme za váš zájem.
Tento web používá k poskytování služeb soubory cookie.