Aktualizace pro Samsung Galaxy Note 7 umožní nabít jeho baterii jen do 60 % kapacity
autor: Mirek Kočí , publikováno 26.10.2016

Společnost Samsung dnes oznámila, že vydá novou softwarovou aktualizaci vztahující se na nabíjení baterií u Galaxy Note 7, která omezí nabití tohoto přístroje maximálně na 60 procent. Chystaný update je reakcí výrobce na zachování maximální bezpečnosti všech zákazníků a dostupný bude od pondělí 31. října.

Jihokorejská firma v tiskové zprávě dále zmiňuje, že v Evropě došlo již ke stažení dvou třetin problémového modelu z trhu. Zákazníci si mohou vyměnit jejich Note 7 za Galaxy S7, případně S7 edge, nebo si pořídit jiný model z portfolia telefonů Samsung s vyplacením rozdílové částky za jejich pořízení. Samozřejmostí je také možnost nechat si vrátit za Note 7 plnou pořizovací částku.

Připravovaná aktualizace je podobná předchozímu celoevropskému updatu ze září letošního roku. Po jeho vydání bylo zjištěno, že významně minimalizoval riziko zákazníků, respektive že u žádného Note 7 s tímto firmwarem nebyly hlášeny žádné incidenty.

 Aktualizace pro Samsung Galaxy Note 7 umožní nabít jeho baterii jen do 60 % kapacityTagy: Samsung  Galaxy Note 7  Note 7  aktualizace  
 
Komentáře k článku
RSS
Pouze registrovaní uživatelé mohou přidat komentář!

Redakce si vyhrazuje právo odstranit neslušné a nevhodné příspěvky. Případné vyhrady na diskuze(zavináč)pctuning.cz

5 čtenářů navrhlo autorovi prémii: 2.5Kč Prémie tohoto článku jsou již uzavřené, děkujeme za váš zájem.
Tento web používá k poskytování služeb soubory cookie.