Seagate BackUp Plus Portable: První 2,5palcový externí disk s kapacitou 5 TB
autor: Mirek Kočí , publikováno 24.10.2016

Seagate Technology uvede v listopadu na český a slovenský trh externí disk Backup Plus Portable. Novinku zdobí elegantní kovový design a obří kapacita úložiště. V prodeji bude ve čtyřech barvách – červené, modré, stříbrné a černé za cenu 5 490 Kč s DPH.

Disk v provedení 2,5 palce stačí připojit k počítači nebo notebooku pomocí konektoru USB 3.0 nebo USB 2.0, žádný externí zdroj napájení již není potřeba. Pokud navíc nainstalujete NTFS ovladač pro Mac, můžete Backup Plus Portable využívat na různých počítačích s operačními systémy Windows a Mac bez formátování.

Přibalený software Seagate Dashboard poskytuje nástroje pro lokální zálohování i zálohy mobilních zařízení stejně jako ukládání do cloudu nebo zálohy dat ze sociálních sítí. Software uživatelům nabízí zálohu dat na vyžádání jedním kliknutím nebo možnost zálohu naplánovat podle svých potřeb.

Seagate BackUp Plus Portable: První 2,5palcový externí disk s kapacitou 5 TB

Dostupná bude i bezplatná aplikace Seagate Mobile Backup pro mobilní zařízení s Androidem a iOS, která slouží k zálohám všech obrázků a videí ze zařízení na externí disk nebo do cloudu.

Seagate BackUp Plus Portable: První 2,5palcový externí disk s kapacitou 5 TBTagy: Seagate  Backup Plus Portable  HDD  
 
Komentáře k článku
RSS
Pouze registrovaní uživatelé mohou přidat komentář!

Redakce si vyhrazuje právo odstranit neslušné a nevhodné příspěvky. Případné vyhrady na diskuze(zavináč)pctuning.cz

10 čtenářů navrhlo autorovi prémii: 4.2Kč Prémie tohoto článku jsou již uzavřené, děkujeme za váš zájem.
Tento web používá k poskytování služeb soubory cookie.