Red Bull Ultimátní Hráč - Velké finále se blíží!
autor: Mirek Kočí , publikováno 11.10.2016

Kvalifikační boje jsou u konce. Osmička nejvšestrannějších hráčů se o víkendu 15. a 16. října v pražských Kbelích střetne při závěrečném velkém finále gamerského projektu Red Bull Ultimátní Hráč. Kromě finále turnaje budete moct celý víkend sledovat v akci i ambasadory jednotlivých her a profesionální hráče z týmu eSuba.

Doposud měli možnost soupeřit mezi sebou pouze v online světě. Teď se osm hráčů, kteří prokázali nejuniverzálnější schopnosti, utká tváří v tvář. Mezi postupující osmičkou nechybí ani loňský vítěz Jiří „Škuty“ Škuthan a jeho loňský finálový soupeř Jiří „oKKo“ Trojan. Právě tito dva hráči ukázali, že jejich loňské výkony rozhodně nebyly náhodné, když se s pouhým patnáctibodovým rozestupem seřadili na čele celé kvalifikace.

Soutěžit se bude stejně jako v kvalifikačních kolech v závodní hře TrackMania, online sběratelské hře Hearthstone, MOBA League of Legends, střílečce Counter Strike: Global Offensive a letecké hře na mobilu Red Bull Air Race 2.

Vítěz, tedy Ultimátní hráč, který nejlépe zvládne všech pět disciplín, vyhraje 30 000 Kč a notebook od Alienwaru. Posledních osm finalistů získá hráčské vybavení a další zajímavé ceny. Prvních 300 hráčů, kteří odehráli všech pět her, dostane dárek a vstup na akci zdarma. Přijít bezplatně fandit mohou i všichni ti, kteří odehráli tři a více her.

Kromě finálového střetnutí o titul Red Bull Utlimátní Hráč budou mít fanoušci na akci možnost vyzvat na souboj někoho z ambasadorů projektu a otestovat jejich dovednosti ve vybraných hrách. Součástí víkendu budou i finálové zápasy PLAYzone ligy a diváci určitě nepřijdou ani o unikátní atmosféru gamerské akce.

 

Red Bull Ultimátní Hráč - Velké finále se blíží!

Zdroj: RedBullTagy: Red Bull Ultimátní Hráč  Red Bull  turnaj  
 
Komentáře k článku
RSS
Pouze registrovaní uživatelé mohou přidat komentář!

Redakce si vyhrazuje právo odstranit neslušné a nevhodné příspěvky. Případné vyhrady na diskuze(zavináč)pctuning.cz

4 čtenáři navrhli autorovi prémii: 2Kč Prémie tohoto článku jsou již uzavřené, děkujeme za váš zájem.
Tento web používá k poskytování služeb soubory cookie.