Samsung upravil produkci problémového Galaxy Note 7
autor: Mirek Kočí , publikováno 10.10.2016

Samsung dnes připustil další problémy se svým smartphonem Galaxy Note 7, nepotvrdily však zprávy, podle nichž přerušil jeho výrobu. Jihokorejská firma pouze sdělila, že „upravuje produkci a objemy dodávek“, aby zajistila jejich bezpečnost po zprávách, že problém s přehříváním baterií mají i opravené verze.

Potíže s bateriemi jsou dosud největším problémem Samsungu a pro společnost mohou být vysoce nákladné. Vadné akumulátory totiž mohou být nebezpečné i pro majitele přístrojů a jejich okolí. Na konci minulého týden se v letadle vznítil Note 7 s novou baterií. Nikomu se naštěstí nic nestalo. Američtí operátoři AT&T a T-Mobile ale zřejmě nechtějí nic ponechat náhodě a proto včera večer oznámili, že telefon přestávají prodávat a vyměňovat zákazníkům jeho starší verze za nové.

Galaxy Note 7 se začal prodávat už na přelomu srpna a září. Téměř okamžitě byl ale prodej ukončen. Firma novopečeným majitelům telefonu nabídla finanční kompenzaci či bezplatnou výměnu za nový kus. Jak se ale ukázalo, ani „opravené“ modely nejsou zcela v pořádku.

Samsung upravil produkci problémového Galaxy Note 7

Zdroj: CTK SamsungTagy: Samsung  Galaxy Note 7  Note 7  
 
Komentáře k článku
RSS
Pouze registrovaní uživatelé mohou přidat komentář!

Redakce si vyhrazuje právo odstranit neslušné a nevhodné příspěvky. Případné vyhrady na diskuze(zavináč)pctuning.cz

3 čtenáři navrhli autorovi prémii: 0.7Kč Prémie tohoto článku jsou již uzavřené, děkujeme za váš zájem.
Tento web používá k poskytování služeb soubory cookie.